آرامشی که امروز شاهد آن هستیم  در بستر مقاومت است نه مذاکره
آرامشی که امروز شاهد آن هستیم  در بستر مقاومت است نه مذاکره
ظرفیت بسیاری در کشور داریم آنجایی که از ظرفیت ها استفاده کردیم آثارش را دیدیم ، آرامشی که دیدیم در بستر مقاومت است نه در بستر مذاکره یا چیز دیگر ، امروز شاهد ظرفیت سپاه در منطقه هستیم . ما در این حوزه با منویات مقام معظم رهبری به این جایگاه رسیده ایم.

بهارستان آنلاین – رئیس دستگاه قضا با اشاره به گزارش عملکرد قوه قضائیه گفت : با همه تلاش هایی که تا کنون انجام شده است در گام دوم لازم است تحول پیدا کنیم.

به گزارش بهارستان آنلاین ، حجت الاسلام ابراهیم رئیسی صبح امروز در همایش سراسری قوه قضائیه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفت تیر اظهار کرد : خدمات ارزشمند تمامی کسانی که در تاریخ 40 ساله انقلاب اسلامی برای دستگاه قضائی زحمت کشیده اند را ارج می نهم . از خدمات آیت الله بهشتی و اولین شورای عالی قضائی و خدمات مرحوم آیت الله شاهرودی ، آیت الله یزدی و آیت الله لاریجانی تقدیر می نمایم .

رئیس قوه قضائیه گفت : همه تلاش هایی که گزارش شد در سراسر کشور برای ارتقای دستگاه قضائی دارای اجر ، پاداش و مزد الهی است و تمام این گزارش ها که در چه در گزارش سالانه چه در اقدامات قضائی 40 ساله بیان گردیده شد مرهون تلاش های همکاران است با همه تلاش هایی که تا کنون انجام شده در گام دوم لازم است تحول پیدا کنیم

وی با بیان اینکه تحول نیازمند آن است که در اتاق های اندیشه ورزی اندیشه به برنامه های اجرایی تبدیل شود ، خاطر نشان کرد : اگر همه برنامه سازمان در ایجاد تحول نقش ایفا نکنند، تحول مورد تاکید امام خامنه ای ایجاد نخواهد شد، حضور همه دست اندرکاران نیاز است.

رئیسی با تاکید بر اینکه برای ایجاد تحول در دستگاه قضائی تمام اجزای سازمان قضائی کشور باید نقش آفرینی کنند ؛ گفت : نباید تصور کنیم که با نامه نگاری یا ابلاغ دستورالعمل و یا سخنرانی ، تحول ایجاد می شود ؛ بلکه تحول نیازمند آن است که در اتاق های اندیشه ورز ، فکر و اندیشه تولید شود و در قالب برنامه های اجرایی ابلاغ شود و به برنامه هایی اجرایی تبدیل گردد . اگر همه اجزای سازمان بزرگ قضائی کشور ، نقش ایفا نکنند آن تحولی که در حکم امام خامنه ای بر روی ان تاکید شده است ؛ اتفاق نمی افتد.

وی تصریح کرد : ما مسئولیت داریم و در مقابل ظرفیت بسیاری در کشور داریم آنجایی که از ظرفیت ها استفاده کردیم آثارش را دیدیم ، آرامشی که دیدیم در بستر مقاومت است نه در بستر مذاکره یا چیز دیگر ، امروز شاهد ظرفیت سپاه در منطقه هستیم . ما در این حوزه با منویات مقام معظم رهبری به این جایگاه رسیده ایم.

گفتند هواپیمای دارای سرنشین را نزدند و این ظاهر قضیه بود اصل این است که ایستادگی و مقاومت ایران در عرصه بین المللی دارد جواب می دهد و هر روز شاهد ظرفیت سپاه در منطقه هستیم . ما در این حوزه با منویات مقام معظم رهبری به این جایگاه رسیده ایم.

انتهای پیام / 241