آرایش دشمن آرایش جنگی است / ملت و مسئولان خود را آماده کنند و وارد میدان شوند
آرایش دشمن آرایش جنگی است / ملت و مسئولان خود را آماده کنند و وارد میدان شوند
ایشان در تبیین واقعیت چشم انداز سند 2030 افزودند : غربی ها انتظار دارند معلمان متدین ما که علاقمند به آینده کشور می باشند ، در کلاس خود برای آنها سرباز تربیت کنند ، تا دانش آموز ما سرباز و رعیت همان وحشی های کروات زده ظاهرسازی شود که به راحتی آدم می کشد و به آدمکش ها کمک می کنند.

بهارستان آنلاین – امام خامنه ای در سالروز شهادت استاد مطهری و در آستانه روز معلم در دیدار با هزاران نفر از معلمان و فرهنگیان سراسر کشور با تجلیل از معلمان ، به بیان تذکرات و توصیه های مهمی درباره مسائل مختلف آموزش و پرورش از جمله تکریم و معیشت معلمان پرداختند و با تاکید بر لزوم اجرای سند بسیار مهم تحول در آموزش و پرورش ، گفتند : معلمان پرورش دهنده مهمترین سرمایه یک ملت یعنی سرمایه انسانی ، پایه ریزان تمدن نوین ، جهادگران میدان کارزار مبارزه با جهل و بی سوادی و سازندگان هویت و فرهنگ یک ملت هستند.

به گزارش بهارستان آنلاین ، امام خامنه ای در این دیدار با تبریک روز معلم به همه معلمان کشور ، یاد آیت الله شهید مطهری را گرامی داشتند و فرمودند: شهید مطهری عزیز به معنای واقعی ، یک معلم دلسوز بود که با فکر و بیان قوی ، رسوخ اندیشه های اسلامی را در ذهن جوانان دنبال می کرد و شهادت او در این راه ، به منزله امضای قطعی خداوند متعال بر کارنامه آن بزرگوار بود .

ایشان ، هویت قوی ، فرهنگ غنی و فکر و اندیشه صحیح را پایه های اصلس تمدن دانستند و از همین زاویه در خصوص سند 2030 و علت اصرارهای آشکار و نهان بیگانگان برای تحکیم آن بر مناسبات کشورها از جمله کشورهای اسلامی و ایران ، نکات مهمی را خطاب به مسئولان گوشتزد نمودند.

امام خامنه ای با تبیین سند 2030 که فصل مهمی از آن به آموزش و پرورش اختصاص دارد خاطر نشان فرمودند: در سند 2030 نظام آموزشی باید جوری تنظیم شود که فلسفه ، سبک زندگی و مفهوم حیات بر اساس مبانی غربی به کودکان و نوجوانان آموزش داده شود.

ایشان در تبیین این واقعیت افزودند : غربی ها انتظار دارند معلمان متدین ما که علاقمند به آینده کشور می باشند ، در کلاس خود برای آنها سرباز تربیت کنند ، تا دانش آموز ما سرباز و رعیت همان وحشی های کروات زده ظاهرسازی شود که به راحتی آدم می کشد و به آدمکش ها کمک می کنند.

امام خامنه ای با انتقاد شدید از کسانی که با قلم یا بیان یا اشکال دیگر در صدد تضعیف روحیه انقلابی در میان مردم و جوانان هستند، افزودند: روحیه انقلابی به منزله جان و روح این ملت است و خداوند از کسانی که در این مسئله تشکیک و آنرا تضعیف کنند، نخواهد گذشت.

معضم له با یادآوری نجات ایران از زیر پای حکومت دست نشانده بیگانگان تاکید کردند : موسس رژیم پهلوی را انگلیسی ها آوردند و وقتی او را نخواستند ، به او دستور ترک کشور را دادند و رضاخان هم در اوج بی غیرتی و ذلت و خفت ، این دستور را پذیرفت . آیا برای یک ملت ، ننگ و سرافکندگی بیشتر از این امکان پذیر است که رئیس کشورش را بیگانگان بیاورند و هروقت نخواستند با تحقیر او را بردارند؟

امام خامنه ای افزودند : محمد رضا پهلوی را هم انگلیسی ها و امریکایی ها روی کار آوردند و او هم در مقابل ، کشور را به خدمت آنها درآورد اما انقلاب ، ایران عزیز را از زیر پای انسان های حقیر و پست و ظالم بیرون کشید .حالا اگر کسی این روحیه انقلابی را تضعیف کند ، آیا خداوند او را می بخشد.

ایشان با اشاره به سوء استفاده برخی عناصر سیاسی یا بیگانگان از مسائل معیشتی معلمان فرمودند: آنها می خواهند از این نقطه ضعف برای مقاصد خود بهره برداری کنند اما قطع نظر از این سوء استفاده باید درباره درآمد معلمان به گونه ای عمل کرد که عزت نفس آنان حفظ شود.

امام خامنه ای در آخرین بخش از فرمایشاتشان به آرایش جنگی دشمن و تهاجم آنان در زمینه های اقتصادی ، سیاسی ، نفوذ اطلاعاتی و ضربه زدن بوسیله فضای مجازی اشاره کردند و افزودند ک امریکا و صهیونیزم در همه ابعاد در حال برنامه ریزی و اقدام هستند البته این مختص دولت فعلی امریکا نیست. قبلی ها هم همین کارها را با دستکش مخملین انجام می دادند اما کمکی که رئیس جمهور فعلی امریکا به ما کرده این است که این دستکش را درآورده و همه آن چدن پنهان در زیر دستکش امریکایی را می بینند.

ایشان تاکید نمودند : در مقابل آرایش جنگی دشمن بر علیه ملت ایران ، ملت ایران هم باید آرایش جنگی بگیرد و همه مسئولان ، آحاد ملت و افراد توانا و نخبه در هر زمینه ای مشغول کارند با احساس مسئولیت و آمادگی وارد میدان شوند.

امام خامنه ای افزودند : دشمن علی الظاهر در زمینه نظامی آرایش جنگی ندارد که البته نظامیان ما حواسشان جمع است.

ایشان افزودند : به فضل الهی و توطئه ها و تدابیر دشمن با وجود همه تبلیغات وسیع برای مشغول کردن ذهن ها و مخلوط کردن صحنه ، به ضرر خود او تمام می شود.

امام خامنه ای در پایان سخنانشان تاکید نمودند : بدون تردید جوانان عزیز ایران سرفراز ، شکست امریکا و به زانو درآمدن صهیونیزم و عزت و عظمت نهایی ملت ایران را مشاهده خواهند کرد .

انتهای پیام / 126