آشتی طارمی با اسکوچیچ
آشتی طارمی با اسکوچیچ
طارمی قطعا بازیکن بزرگی است و ما به بازیکنانی مثل او نیاز داریم، اما در عین حال ارزش‌هایی وجود دارد که باید به آن‌ها احترام بگذاریم.

بهارستان آنلاین – نشریه پرتغالی ابولا از پایان اختلافات میان طارمی و سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان خبر داد.

به گزارش«بهارستان آنلاین» ؛ نشریه معتبر ابولا نوشت، ماجرای دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و مهدی طارمی مهاجم تیم پورتو حل شد. این جنجال منجر به حذف نام این مهاجم از بازی با لبنان و سوریه شد، اما این مهاجم گلزن ماه فوریه برای ۲ بازی مقابل عراق و امارات به تیم ملی بازمی گردد.

در ادامه این خبر آمده است، ماجرا به ماه اکتبر (مهرماه) برمی‌گردد که مربی به نظم تاکتیکی بازیکنان ایرانی اشاره کرد و گفت خیلی‌ها در این زمینه ضعف دارند. طارمی از صحبت‌های سرمربی خوشش نیامد و در توییتر رسمی خود نظر مخالف خود را اعلام کرد. این مهاجم نوشت، “می‌خواهم بگویم بازیکنان ایرانی علاوه بر تکنیک فردی و قدرت بدنی، دانش تاکتیکی بالایی از فوتبال دارند. متاسفانه مشکل چیز دیگری است. زنده باد ایران»

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران این گفته‌ها را نپسندید و تصمیم گرفت او را به تیم ملی دعوت نکند. او گفت:” تیم ملی فوتبال ایران متعلق به همه ایرانی‌ها است نه یک بازیکن یا مربی. طارمی قطعا بازیکن بزرگی است و ما به بازیکنانی مثل او نیاز داریم، اما در عین حال ارزش‌هایی وجود دارد که باید به آن‌ها احترام بگذاریم. ”

انتهای پیام/3984