آیا اورورک رقیب جدی برای ترامپ خواهد بود؟
آیا اورورک رقیب جدی برای ترامپ خواهد بود؟
دونالد ترامپ در آخرین اظهار نظر درباره رقبای انتخاباتیش گفته است که همه رقبایم را می شناسم و هیچ کس را در حد رقابت با خود نمی بینم

بهارستان آنلاین – اعلام آمادگی بتو اورورک نماینده سابق مجلس تگزاس برای حضور در انتخابات حزب دموکرات سبب شده است تا بسیاری از تحلیلگران سیاسی آمریکا شانس زیادی را برای وی قائل شوند .

به گزارش بهارستان آنلاین – این نامزد 46 ساله در انتخابات نوامبر گذشته در جریان انتخابات میان دوره ای کنگره امریکا در ایالت تگزاس با تد کروز سناتور با سابقه دمکرات ها رقابت نمود و الارقم پذیرفتن شکست اما عملا  موفق به یکپارچگی دموکرات های تگزاس شد.

بیشتر کارشناسان از بتو اورورک به عنوان اوبامای جدید نام برده اند و اعلام او برای حضور در انتخابات سال آینده ایالات متحده امریکا تا حدودی توانسته است دونارلد ترامپ را با نگرانی هایی روبرو سازد .

او پانزدهمین دموکرات شناخته شده ای است که برای نامزدی حزبش عملا وارد کازار انتخابات شده است لذا باید در انتخابات ایالتی بر رقبایی همچون سناتور بنری سندرز ، الیزابت وارن ، کمیلا هریس ، کوری بوکر ، امی کولباچر و جو بایدن معاون سابق باراک اوباما پیروز شود .

انتظار می رود دونالد ترامپ با چالشی اساسی در حزب دموکرات ها روبرو شود که کار را برای ادامه حیات سیاسی او با مشگلات بسیاری روبرو سازد .

انتهای پیام / 1

  • نویسنده : امیر حسین عصاریان
  • منبع خبر : بهارستان آنلاین