مسابقات قهرمانی پرورش اندام بادی کلاسیک و فیزیک استان البرز به مناسبت دهه مبارک فجر در رده سنی جوانان و بزرگسالان به میزبانی سالن 2500 نفری مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی کرج در بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

بهارستان آنلاین – مسابقات قهرمانی پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک استان البرز تحت عنوان جام فجر در بهمن ماه برگزار خواهد شد.

به گزارش بهارستان آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و به نقل از روابط عمومی هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان؛ مسابقات قهرمانی پرورش اندام بادی کلاسیک و فیزیک استان البرز به مناسبت دهه مبارک فجر در رده سنی جوانان و بزرگسالان به میزبانی سالن 2500 نفری مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی کرج در بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

این رقابتها با حضور هیئت پرورش اندام استان البرز، روسای هیئتهای شهرستان ها و دیگر مسئولین هیئت استان به منظور انتخابی مسابقات کشوری برگزار خواهد شد .

قرار است در این مسابقات علی محمدی در وزن 80 کیلو به رقابت بپردازد .

وی در گفتگوی کوتاه با خبرنگار بهارستان آنلاین با بیان اینکه ورزش پرورش‌اندام بیش از هر ورزش دیگری نیازمند برنامه‌ریزی دقیق است ؛ گفت : بالطبع این برنامه‌ریزی را شخص خود من نمی‌توانم انجام دهم. همان‌طور که اشاره کردم تنظیمِ برنامه مسابقاتی که در آن‌ها شرکت می‌کنم را استاد حمزه آجرلو برعهده دارند. خب فعلاً تمریناتم را بطور فشرده و منظم پیگیری می کنم و منتظر تصمیم ایشان برای انتخاب رقابتی ایده‌آل هستم.

انتهای پیام /414