آمریکا قدرت و جرات آغاز جنگ با ایران را ندارد
آمریکا قدرت و جرات آغاز جنگ با ایران را ندارد
سرلشگر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران که امروز در جلسه غیر علنی در بهارستان حضور یافت گفت : امریکا با آوردن ناو هواپمابر خود در صدد است تا مردم و برخی از مسئولان جنگ را از وقوع جنگ بترساند.

بهارستان آنلاین – نشست غیر علنی امروز مجلس با حضور سردار سرلشگر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران برگزار گردید.

به گزارش بهارستان آنلاین ، در این نشست فرمانده سپاه پاسداران تحرکات نظامی آمریکا و اعزام ناو آمریکایی به منطقه را یک جنگ روانی ذکر کرد و تاکید نمود : آمریکا با توجه به توان نیروهای دفاعی ایران و ضعف آسیب پذیری ناوهای هواپیمابرش جرات و قدرت جنگ علیه ایران را ندارد.

سرلشگر سلامی در این جلسه افزایش تقویت ارتباط با مجلس و نمایندگان و از ظرفیت های قانونگذاری مجلس را از مهمترین اولویت های کاری سپاه پاسداران ذکر نمود.

فرمانده کل سپاه پاسداران اعزام ناو هواپیمابر آمریکا به اب های منطقه را یک جنگ روانی برشمرد و تاکید کرد: امریکا با این حرکت خود در صدد است تا مردم و برخی از مسئولان جنگ را از وقوع جنگ بترساند.

سرلشگر سلامی با بیان اینکه جنگ آمریکا علیه ایران امکانپذیر نیست ، خاطر نشان کرد : آمریکا قدرت و جرات آغاز جنگ با ایران را ندارد ؛ چراکه از یک سو قدرت دفاعی ایران و از سوی دیگر آسیب پذیری ناوهای هواپیما بر مانع از این امر می شود و آمریکا چنین ریسگی را نمی پذیرد .

انتهای پیام /143