آنچه که از ایران شنیده می‌شود، پیام ایستادگی و مقاومت است
آنچه که از ایران شنیده می‌شود، پیام ایستادگی و مقاومت است
مردم عزیز در رفراندومِ حضور در تشییع جنازه حاج قاسم سلیمانی رأی به مقاومت و ایستادگی دادند.

بهارستان آنلاین – رئیس قوه قضاییه گفت: مردم عزیز در رفراندومِ حضور در تشییع جنازه حاج قاسم سلیمانی رای به مقاومت و ایستادگی دادند.

به گزارش بهارستان آنلاین ، آیت الله سید ابراهیم رئیسی پس از تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل (ره) و انقلاب اسلام ی با سلام و درود به روح مطهر امام و شهدا و گرامیداشت شهید سلیمانی، اظهار کرد: امیدوارم در بهار چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همگان درخط نورانی امام رضوان الله تعالی علیه، در تحقق جامعه مورد نظر و آرمانهای بلند ایشان در گام دوم تلاش کنیم.

وی افزود: امام (ره) به دنبال تشکیل جامعه‌ای با ویژگی‌های عقلانیت، معنویت، اخلاق و عدالت بودند. امام (ره) می‌خواستند جامعه‌ای مبتنی بر این اصول و مبانی را ایجاد کنند و تمام دیدگاه‌های ایشان نیز در مسیر تحقق جامعه‌ای با این ویژگی‌ها بود.

وی با بیان اینکه دشمنان بسیار تلاش کردند که این جامعه شکل نگیرد، اما موفق نشدند، ادامه داد: دشمنان در این چهل سال بسیار توطئه و فتنه کردند که یک قلمِ آن هشت سال جنگ تحمیلی بود؛ اما خداوند متعال در این ۴۰ سال تفضل کرد و به برکت اخلاص امام خمینی (ره)، خون مطهر شهیدان و هدایت‌های رهبری معظم انقلاب اسلامی و حضور مقتدرانه مردم در صحنه، موفقیت‌های بسیاری کسب شد.

آیت الله رئیسی با اشاره به اینکه دستگاه قضائی مبتنی بر فقه و حقوق اسلامی در این چهل ساله شکل گرفت و در هر دوره‌ای نیز گام‌هایی برداشته شد، خاطرنشان کرد: در این دوره بنا داریم با استفاده از همان منویات امام بزرگوارمان و رهنمودهای مقام معظم رهبری تحولی را در دستگاه قضائی شکل دهیم که متناسب با گام دوم انقلاب اسلامی باشد.

رئیس قوه قضائیه در ادامه بیان کرد: مردم عزیز در رفراندومِ حضور در تشییع جنازه حاج قاسم سلیمانی رأی به مقاومت و ایستادگی دادند.

وی با بیان اینکه امروز پیام امام (ره)، مقام معظم رهبری و ملت و نظام اسلامی، پیام ایستادگی و مقاومت در مقابل دشمنان است، گفت: پیام ضعف، مطلقاً تعلق به ملت ایران و نظام اسلامی ندارد و آنچه که از این کشور شنیده می‌شود، پیام ایستادگی و مقاومت است.

انتهای پیام/927