آیا تیم ملی با ویلموتس می تواند براس سومین بار متوالی راهی جام جهانی قطر شود؟
آیا تیم ملی با ویلموتس می تواند براس سومین بار متوالی راهی جام جهانی قطر شود؟
مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران شد این خبر در آخرین دقایق شب گذشته توسط مهدی تاج اعلام شد.

بهارستان آنلاین – پس از کش و قوس های فروان بالاخره مارک ویلموتس و دستارش اسپیونسی بامداد امروز وارد تهران تا هدایت تیم ملی ایران را بر عهده بگیرد.

به گزارش بهارستان آنلاین ، ویلموتس به همراه دو دستیار خود در حالی وارد ایران شدند که برای استقبال آنها فقط یک خودروی تشریفات فراه بود ن در حالیم شده بود که ابتدا ویلموتس سوار خودرو شد و نفرات بعدی ابراهیم شکوری و محمد رضا ساکت بودند این در حالی بود وقتی یکی از دستیاران ویلوتس به سمت دیگر خودرو رفت و در را باز کرد تا سوار خودرو شود ، متوجه حضور محمد رضا ساکت در این خودرو شد و با تعجب در را بست و به همراه دیگر دستیار این مربی بلژیکی در گوشه ای از محوطه فرودگاه ایستادند. با این حال باز هم هیچ فردی کنار همراهان ویلموتس نبود تا آنها را راهنمایی کند و این دو مربی پشت سر خودروی تشریفات ویلموتس ایستاده بودند تا خودروی مخصوص آنها برسد .

این اتفاق در شرایطی رخ داد که حضور ابراهیم شکوری در خودروی تشریفات به همراه ویلموتس به عنوان سرپرست دبیر کلی فدراسیون قابل توجیه و ضروری است ، اما چرا محمد رضا ساکت که پس از ترک پست دبیرکلی فدراسیون به عنوان مشاور در فدراسیون فعالیت می کند ، علاوه بر حضور در مراسم استقبال ، باید در خودروی تشریفات سرمربی جدید تیم ملی حاضر شده و کنار او بنشیند ؟ مسئله ای که باعث شد همراهان ویلموتس متعجبانه با این رفتار برخورد کنند.

اما در فاصله یکی دو ساعت ساعت از نهایی شدن حضور مرد بلژیکی روی نیمکت ایران ، رسانه های آلمانی آنرا به صورت گسترده ای پوشش دادند.

اشپیگل آنلاین در واکنش به سفر مارک ویلموتس به تهران برای عقد قرارداد رسمی با فدراسیون ایران مدعی شد مرد بلژیکی در جدیدترین ماجراجویی خود سودای حضور در جام جهانی 2022 قطر را دارد تا دوباره طعم مربیگری در این معتبر را بعد از 2014 برزیل بچشد.

رسانه آلمانی در ادامه نوشت : هافک سابق باشگاه شالکه صبح روز چهارشنبه (امروز) با قرداد سه ساله ای با فدراسیون ایران تا پایان جام جهانی 2022 قطر به امضا خواهد رساند تا رسما سرمربی جدید ایران و جانشین کارلوس کی روش لقب بگیرد . او در سال 1997 با شالکه قهرمان اروپا شد و در سال 2002 نیز عنوان قهرمانی جام حذفی را به عنوان کاپیتان این تیم بالای سر برد . بعد از آن ، از سال 2009 به عنوان کمک مربی به تیم ملی بلزیک پیوست و از سال 2010تا 2016 سرمربی شیاطین سرخ بود .

اشپیکل با اشاره به اینکه ویلموتس در راه رساندن ساحل عاج به جام جهانی 2018 ناکام ماند در انتهای گزارش خود این سوال را مطرح کرد که ایران با ویلموتس می تواند براس سومین بار متوالی راهی جام جهانی قطر شود؟