آیت الله رئیسی دیوار را از میان مردم و مسئولان برداشت
آیت الله رئیسی دیوار را از میان مردم و مسئولان برداشت
دولت روحانی، دولت تبخیر امید بود و رئیسی در حال زنده‌ کردن امیدهای مردم است و تفاوت بین دولت قبل و دولت فعلی و شخص حسن روحانی با سید ابراهیم رئیسی، کاملاً ملموس است.

بهارستان آنلاین – عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: کم‌کاری دولت روحانی در مسئله واکسیناسیون، نمونه‌ای از عملکرد ۸ ساله آن‌ها و «مشتی» نمونه «خروار» است.

به گزارش «بهارستان آنلاین» ؛ حجت الاسلام علیرضا سلیمی، عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تمام زیرساخت‌های کشور در عمر ۸ ساله دولت روحانی تخریب شد ؛ گفت : دولت سیزدهم در شرایط سختی کشور را تحویل گرفت. نقدینگی سرسام‌آور، تورم بسیار بالا، تعطیلی کارخانه‌ها، مشکلات در حوزه انرژی، به خصوص قطعی‌های برق و بسیاری از چالش‌های دیگر، میراث دولت روحانی برای دولت فعلی است.

وی افزود: دولت سیزدهم قصد دارد این خرابی‌ها را جبران کند و کشور را بر روی ریل پیشرفت قرار دهد. در همین مدت کوتاه آغاز به کار آیت الله رئیسی و دولت سیزدهم، توفیقات خوبی حاصل شده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی پیرامون سرعت‌گرفتن روند واکسیناسیون در روزهای اخیر نیز تصریح کرد: وزیر بهداشت با صراحت گفت که ذخیره واکسن در زمان تحویل دولت، نزدیک به صفر بوده است، اما در همین یک ماه آغاز به کار دولت جدید، سیاست‌های تحولی در این حوزه پاسخ داد و فقط در شهریور ماه، ۵۰ درصد کل واکسن تزریق‌ شده در گذشته، وارد و استفاده شده است.

حجت الاسلام سلیمی ادامه داد: کم‌کاری دولت روحانی در مسئله واکسیناسیون، نمونه‌ای از عملکرد ۸ ساله آن‌ها و «مشتی» نمونه «خروار» است. روحانی کاخ‌نشین بود، اما آیت الله رئیسی بدون مانع و به‌ صورت مستقیم، با مردم در ارتباط است.

وی با اشاره به سفرهای استانی رئیس‌جمهور نیز تأکید کرد: روحانی با فریب افکار عمومی، از مردم رأی گرفت و رئیس‌جمهور شد، او در ایام انتخابات می‌گفت که اگر جناح مقابل‌اش دولت را در اختیار بگیرد، در پیاده‌روها دیوار می‌کشند، اما دیدیم این روحانی بود که بین خودش و مردم دیوار کشید.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آیت الله رئیسی دیوار را از میان مردم و مسئولان برداشت؛ وی اولین رئیس‌جمهوری است که از معدن زغال‌سنگ بازدید کرد. روحانی در یکی از معدود سفرهای استانی‌اش، وقتی می‌خواست نیم ساعت از روی جایگاه سخنرانی کند، چندین کولرگازی برای او گذاشته بودند، اما رئیسی با حضور مستقیم در بین مردم، با دردها و مشکلات آن‌ها آشنا می‌شود.

حجت الاسلام سلیمی با بیان اینکه دستورات و پیگیری‌های جدی آیت الله رئیسی مردم را به آینده امیدوار کرده است، اظهار کرد: تلاش دولت جدید برای بهبود شرایط در تمام حوزه‌ها قابل مشاهده است؛ به‌طور مثال در همین مدت کوتاه، آرامشی در بازار سیمان ایجاد شد و ان‌شاءالله در سایر موارد نیز این مهم حاصل می‌شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه روحانی همه‌ چیز را به اخم و لبخند آمریکایی‌ها گره زد، گفت: حجت‌الاسلام رئیسی قصد ندارد کشور را معطل بیگانگان کند و این اقدام موجب ثبات اقتصاد کشور می‌شود.

حجت الاسلام سلیمی افزود: در دولت قبل قیمت دلار وابسته به حواشی و اخبار مذاکرات بود و مدام بالا و پایین می‌رفت، اما دولت سیزدهم قصد دارد این شرایط را تغییر دهد. معتقدم رویکردهای دولت رئیسی دقیق است و رفتار او مردم را امیدوار کرده و به شوق واداشته است.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار کرد: امیدوارم عقب‌ماندگی‌های هشت‌ساله دولت روحانی جبران شود؛ البته باید توجه کرد، ممکن است جبران برخی کاستی‌ها چند سال زمان ببرد.

انتهای پیام/3643

  • منبع خبر : آنا