اجرایی شدن طرح کوپنی شدن کالاهای اساسی تا پایان نیمه نخست سال
اجرایی شدن طرح کوپنی شدن کالاهای اساسی تا پایان نیمه نخست سال
توزیع کوپن برای کالاهای اساسی با واکنش‌های همراه بوده است این در حالی است که بنا بر برخی آمارها، قدرت خرید مردم ۳۰ درصد کمتر شده است. دولت سعی دارد با توزیع کوپن الکترونیکی یارانه مدنظر خود را به شهروندان برساند و از رانت جلوگیری کند؛ آمارها در آینده خواهد گفت آیا در انجام این کار موفق خواهد بود یا خیر؟

بهارستان آنلاین – عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تا نیمه نخست امسال ، مجبور خواهیم بود تا طرح سیستم توزیع کوپنی را در کشور اجرایی نماییم ، گفت : متاسفانه با توجه به شرایط ممجود کشور ، تنها راه موجود ، حرکت به سمت توزیع کوپنی اقلام اساسی خانواده ها است.

به گزارش بهارستان انلاین ، محمد رضا منصوری با تاکید بر اینکه هر چقدر اجرایی شدن این تصمیم به تعویق بیفتد ، ضرر و زیان بیشتری نصیب مردم و کشور خواهد شد ، خاطر نشان کرد : متاسفانه سودجویان در فضای فعلی ، سودهای کلانی را به جیب می زنند و تمام زورشان را به کار گرفته اند تا توزیع کوپنی اقلام اساسی دیرتر اجرایی شود.

نماینده مردم ساوه و زرندیه اجرایی شدن سریعتر این طرح را با توجه به مشکلات حال حاضر کشور ضروری دانست و تصریح نمود : بسیاری از خانواده ها و افراد سالمند از یک سو نمی توانند اقلام مورد نیازشان را در شیوه فعلی توزیع تهیه کنند و از طرف دیگر این شیوه توزیع سبب شده تا توزیع کنندگان و زنجیره توزیع ، درگیر فساد شود .

انتهای پیام /160