اخبار اشنویه مورد تایید نیست/ نیروهای امنیتی در این شهر مستقر هستند
اخبار اشنویه مورد تایید نیست/ نیروهای امنیتی در این شهر مستقر هستند
در تماسی که دقایقی قبل با مسئولان امنیتی و اطلاعاتی استان داشتم بحمدلله کوچکترین مورد خاصی در شهر‌ها وجود ندارد و شرایط خوب است.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ویدیوی منتشر شده از اشنویه اظهار کرد: چنین اخباری در اشنویه صحت ندارد و این اخباری که پخش می‌شود کذب است و مورد تایید نیست. نیرو‌های امنیتی در اشنویه مستقر هستند.
به گزارش جامعه خبری تحلیلی«بهارستان آنلاین»؛ یعقوب رضازاده دبیر دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در رابطه با وضعیت امنیتی اشنویه گفت: استان آذربایجان غربی حدود هزار و ۲۰۰ کیلومتر با کشور‌های همسایه مرز مشترک دارد، اما به لطف الهی تمامی مرز‌ها چه مرز با عراق، چه مرز با ترکیه و آذربایجان و ارمنستان کاملا در دست نیرو‌های امنیت ایران قرار دارد و مورد خاصی وجود ندارد و جای نگرانی نیست.

وی در ادامه بیان کرد: اغتشاشگران در اکثر نقاط کشور با تهدید و ارعاب و تحریک بیگانگان مخصوصا ضد انقلاب‌ها و منافقین و عوامل اسرائیل و آمریکا دست به تحرکاتی زده‌اند، اما تیم‌های تروریستی در کردستان و در استان آذربایجان شرقی و در سایر نقاط کشور دستگیر شدند و سلاح‌های زیادی هم کشف شده است.

وی در خصوص تعداد بازداشتی‌های استان آذربایجان گفت: بیشتر جنبه احضار و تذکر و اخذ تعهد بوده است و چند موردی هم به علت تخریب اموال عمومی بازداشت شده است، ولی بالای نود درصد در حد تذکر و اخذ تعهد بوده است.

دبیر کمیسیون امنیت ملی مجلس یازدهم تاکید کرد: کمیسیون امنیت در چهارشنبه گذشته جلسه‌ای را با حضور مسئولان امنیتی انتظامی و اطلاعاتی برگزار کرد و شرایط را رصد کردیم. تسلط امنیت و انتظامی در سراسرکشور ویژه تهران حاکم است و هیچ نگرانی در این باره وجود ندارد.

انتهای پیام/5900

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین