اگر تشت رسوایی بیفتد شما جایی در بین مردم نخواهید داشت
اگر تشت رسوایی بیفتد شما جایی در بین مردم نخواهید داشت
انتقادهای تند علی دایی از گروه خودروسازی سایپا در مصاحبه مطبوعاتیش باعث شد تا وی از این تیم اخراج شود تیمی که با جوانان و امیدهایش توانست در آخرین دیدارش با پیروزی بر ذوب آهن در رده هفتم لیگ قرار بگیرد کارنامه علی دایی بر کسی پوشیده نیست اما به نظر می رسد اخراج وی کار غیر حرفه ای تر از سوی مدیران سایپا است.

بهارستان آنلاین – هنوز دو هفته مانده تا پایان لیگ برتر باشگاه سایپا در بیانیه ای علی دایی را به علت انتقاد از مدیریت مجموعه سایپا اخراج نمود

به گزارش بهارستان آنلاین ، دلیل برکناری علی دایی مصاحبه وی و انتقاد شدید از مدیران سایپا می باشد. علی حاتم نیز از سرپرستی این تیم کناره گیری نمود و محمد علی ترکاشوند نیز از این تیم کنار گذاشته شده است.

در بیانیه باشگاه سایپا آمده است در نشست خبری پس از دیدار تیم های سایپا و ذوب آهن ، در روز سه شنبه دهم اردیبهشت ماه رفتار غیر حرفه ای ، مصاحبه خارج از عرف و اظهارنظر غیر تخصصی جناب آقای علی دایی، منشور اخلاقی و مفاد قرارداد فی مابین با باشگاه سایپا را زیر پا گذاشت.

در این بیانیه همچنین گفته می شود که سخنان علی دایی در مصاحبه خود بی احترامی به مجموعه گروه خودروسازی سایپا است و هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا قرارداد علی دایی را به عنوان سرمربی تیم فوتبال سایپا فسخ و او را از باشگاه اخراج می کند.

علی دایی در مصاحبه جنجالی خود بعد از برد دو بر صفر تیمش مقابل ذوب اهن به شدت از گروه خودروسازی سایپا انتقاد کرد و گفت: همه چیز چهار برابر شده من نمی دانم برای کارخانه سایپا این رقم ها پولی نیست که نتواند از عهده پرداخت آن برآید پراید 7 یا 8 میلیونی شده پنجاه میلیون باید حق و حقوق این بچه ها را بدهید . شما پول من را نگهدارید . پول این بچه ها را بدهید . آیا برای کارخانه سایپا این رقم پولی است . تا کی می خواهید شعار بدهید ؟

قبل از این موضوع علی دایی گفته بود که دوست دارد از سایپا فرار کند.

تیم فوتبال سایپا هم اکنون در رتبه هفتم جدول لیگ برتر قرار دارد.

اما امروز علی دایی در یک نشست خبری در جمع اهالی رسانه گفت : پراید 50 میلیون و تیبا 80 میلیون شده اشتباه بوده ؟ من درد جامعه را گفتم . من درباره افزایش قیمت ها گفتم ، حداقل که حقوق ها اضافه نشده ، حقوق آن ها را بدهید.من در مصاحبه ام به کدام کارگر توهین کردم . اگر شما طرفدار کارگر هستی ، مطوئن باشید من در این قشر زندگی کرده ام و با نان کارگری به اینجا رسیده ام . گروه سایپایی که ادعا دارید ، شما برای کارگران چه کار کرده اید، حقوق کارگران را دو برابر کردید که الان قیمت محصولاتتان پنج برابر شده است ؟ اگر با اخراج من کارگران خوشحال می شوند ، من از این ماجرا خوشحالم اما با افکار عمومی بازی نکنید؟

علی دایی درباره ورشکستگی بیشتر باشگاه های فوتبال کشور گفت : از نظر من خیلی از باشگاه هایمان چنین وضعیتی دارند؟ نمی دانم چرا نمی خواهیم با مردم روراست باشیم ؟ چرا همین کارخانه سایپا به بدهی هزار میلیاردیش اشاره نمی کند تا مردم و سهامدارانش آگاه شوند . چنین چیزهایی در زیر نویس شبکه خبر نمی آید اما خبر اخراج علی دایی که می دانم فلان آقا با چه کسی در صدا و سیما صحبت کرده ، 24 ساعت در شبکه خبر زیر نویس می شود .

علی دایی در ادامه گفت : افتخار می کنم که در مملکت جمهوری اسلامی سه بار به خاطر احقاق حق ، اخراج شدم . این افتخاری بود که خدا به من داد من با انسان هایی طرف بودم که نه فوتبالی هستند و نه خودروساز ، کسی را گذاشتند که در پتروشیمی کار کرده که به خودروسازی ارتباطی ندارد؟ دوست ندارم خیلی مسائل را بگویم و شاید خیلی مسائل را نمی توان راحت به زبان آورد و اگر تشت رسوایی بیفتد شما جایی در بین مردم نخواهید داشت

او درباره شایعات پیشنهاد تراکتور و تیم ملی گفت : منتا دیروز تیم داشتم و به هیچ عنوان به خودم اجازه ندادم تا قبل از پایان فصل با کسی صحبت کنم . مطمئنا چند پیشنهاد جست و گریخته دارم که الان می توانم با خیال راحت به ان رسیدگی کنم . اگر مطمئنا به نتیجه برسد قبول می کنم و اگر نه خدارو شکر می روم تا شما دیگر قیافه من را نبینید.

انتهای پیام/119

  • نویسنده : سالار سلیمی