ادعای انگلیس مبنی بر تلاش پنج قایق برای توقیف نفتکش این کشور در خلیج فارس کذب است
ادعای انگلیس مبنی بر تلاش پنج قایق برای توقیف نفتکش این کشور در خلیج فارس کذب است
روابط عمومی منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه ادعای منابع آمریکایی مبنی بر تلاش شناورهای نیروی دریایی سپاه برای توقیف نفتکش انگلیسی در خلیج فارس را تکذیل کرد.

بهارستان آنلاین – ادعای خبرگزاری رویترز و شبکه تلویزیونی سی ان ان به نقل از برخی منابع در وزارت دفاع آمریکا مبنی بر تلاش پنج قایق تند روی ایران برای تصرف یک نفتکش بریتانیایی با واکنش روابط عمومی منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه روبرو شد.

به گزارش بهارستان آنلاین ، در پی ادعایی مبنی بر تلاش پنج قایق تند روی ایرانی برای تصرف نفتکش بریتانیایی در خلیج فارس و عقب نشینی آنها با دخالت ناو انگلیسی اچ ام اس مونت رز ، روابط عمومی منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه پاسداران در اطلاعیه ای با تکذیب این ادعا اعلام نمود : طی 24 ساعت اخیر هیچ مواجهه ای با شناورهای بیگانه از جمله شناورهای انگلیسی صورت نگرفته است.

در اطلاعیه نیروی دریایی سپاه پاسداران آمده است : گشت های شناورهای نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس طبق روش های جاری و ماموریت های ابلاغی برقرار و با هوشمندی ، دقت و صلابت در حال انجام است و در صورتی که دستوری مبنی بر توقف شناورهای بیگانه دریافت شود ، منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه در محدوده جغرافیایی ماموریت خود قادر خواهد بود ، بدون درنگ و با قاطعیت و به سرعت نسبت به انجام آن اقدام نماید.

انتهای پیام /283