از مجلس توانمند ، دولتی توانمند شکل می گیرد
از مجلس توانمند ، دولتی توانمند شکل می گیرد
مهمترین اولویت های مجلس یازدهم باید حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و کاهش تورم و گرانی افسارگسیخته و مسئله بیکاری به ویژه بیکاری جوانان تحصیل‌کرده باشد چرا که معتقدیم مردم دیگر تحمل فشارهای اقتصادی مضاعف را ندارند و بایدبه این اوضاع سروسامان داده شود.

بهارستان آنلاین – کاندید تایید صلاحیت شده بروجرد ؛ گفت : مجلس یازدهم باید انقلابی باشد تا مظهر عزّت ملّی ، اقتدار و استحکام نظام باشد.

محمد رضا ولیدی در گفتگوی اختصاصی با بهارستان آنلاین با بیان اینکه فساد و تبعیض گسترده در جامعه از مهمترین چالش های پیش روی کشور می باشد؛ خاطرنشان کرد : از مجلس توانمند، دولتی توانمند شکل می گیرد و لازمه تشکیل چنین مجلسی این است که دامنه و قدرت انتخاب مردم افزایش پیدا کند تا بتوانند افرادی با مشخصات و ویژگی‌هایی که ذکر شد را انتخاب کنند.

این کاندیدای تایید صلاحیت شده مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه مجلس یازدهم باید بتواند الگوی حاکمیت پارلمانی را تغییر دهد تا وضعیت ناکارآمدی حاکم بر مجلس فعلی پایان یابد. گفت: آنچه حائز اهمیت است آسیب‌شناسی و بررسی چالش‌ها و راهبرد‌های پیش روی مجلس گذشته و آینده است لذا باید زمینه تشکیل مجلس انقلابی را فراهم کرد و با این اقدام، نقش مهمی برای برطرف کردن امور اقتصادی و معشیتی مردم و همچنین مقابله با توطئه های نظام استکباری ایفاء نماییم.

ولیدی با بیان اینکه امروز مردم در شرایط اقتصادی دشواری زندگی می‌کنند؛ خاطر نشان کرد : از مهمترین اولویت های مجلس یازدهم باید حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و کاهش تورم و گرانی افسارگسیخته باشد چرا که معتقدیم مردم دیگر تحمل فشارهای اقتصادی مضاعف را ندارند و بایدبه این اوضاع سروسامان داده شود.

کاندید تایید صلاحیت شده بروجرد مسئله بیکاری به ویژه بیکاری جوانان تحصیل‌کرده را از مهمترین چالش های اساسی در کشور برشمرد و با تاکید بر اینکه برای حل این مشکل باید قوانینی زائد و دست و پا گیر را اصلاح نماییم ؛ گفت : در کشور ما وقتی فعالیتی می‌خواهد صورت گیرد تعداد مجوزها برای شروع این فعالیت چندین برابر کشورهای توسعه‌یافته و حتی کشورهای منطقه است. بنابراین اولین قدم این است که قوانین دست‌ و پا گیر بر سر راه سرمایه‌گذاری در کشور برداشته شود. اگر زمینه لازم برای سرمایه‌گذاری فراهم شود قطعا به رونق تولید و مشاغل خدماتی کمک شایانی خواهد کرد.

وی در پایان با بیان اینکه مجلس باید پاسخگو و مردمی باشد ؛خاطرنشان کرد:‌ نمایندگان مجلس باید وکیل ملت باشند نه وکیل دولت ،نمایندگان آینده باید پیش از هر چیز نمایندگان واقعی مردم باشند، تعامل مناسب با دولت خوب است اما همراهی آنان با دولت به حدی نباشد که مردم بر این باور شوند که نمایندگان وکیل دولت هستند، این موضوع باید حتما رفع شود.

انتهای پیام/941