از همه ملت‌های اسلامی می خواهم، در حمایت از خداوند و قرآن کریم به تحریم کالاهای سوئدی و دانمارکی ادامه دهند
از همه ملت‌های اسلامی می خواهم، در حمایت از خداوند و قرآن کریم به تحریم کالاهای سوئدی و دانمارکی ادامه دهند
با هر کسی که در صدد اهانت به مسلمانان و مقدساتشان بر آید برخورد خواهد کرد و حمایت از دین و برخورد با اهانت به آن را مسئولیت خود می‌داند.

شیخ الازهر در پاسخ به نامه مدیر حوزه‌های علمیه بر گفت‌وگو میان علما با هدف ایجاد وحدت و دوری از عوامل فتنه و اختلافات، تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین»، شیخ احمد الطیب شیخ الازهر در پاسخ به نامه حضرت آیت‌الله اعرافی درباره اهانت به ساحت قرآن کریم تاکید کرد: از همه ملت‌های عربی و اسلامی میخواهیم در حمایت از خداوند و قرآن کریم به تحریم کالاهای سوئدی و دانمارکی ادامه دهند.

در بیانیه‌ای که سایت رسمی الازهر منتشر کرد آمده است: الازهر با استقبال فراوان نامه مدیر حوزه‌های علمیه ایران حضرت آیت‌الله اعرافی درباره قدردانی از موضع الازهر درباره اهانت به قرآن کریم را دریافت کرده است.

در این نامه تأکید شده که الازهر مصمم به پیشبرد گفت‌وگوهای اسلامی ـ اسلامی با حضور علمای دینی در سراسر جهان از مذاهب و طوایف گوناگون برای تقویت وحدت و تقریب و کنار گذشته تفرقه و فتنه و اختلاف است.

الازهر همچنین تأکید کرده که با هر کسی که در صدد اهانت به مسلمانان و مقدساتشان بر آید برخورد خواهد کرد و حمایت از دین و برخورد با اهانت به آن را مسئولیت خود می‌داند و در دفاع از دستاوردهای الازهر در عرصه صلح و مدارا و برادری انسانی و گفت‌وگو میان ادیان کوتاهی نخواهد کرد.

الازهر از همه ملت‌های عربی و اسلامی خواسته که در حمایت از خداوند و قرآن کریم به تحریم کالاهای سوئدی و دانمارکی ادامه دهند و از همه آزادگان جهان خواسته که به این فراخوان بپیوندند و هرگونه کوتاهی در موضع قاطع در برابر این جنایت‌ها را حمایت از آنان و تشویقشان به ادامه این جرایم و حمایت از این جوامعی دانسته که مادیت را ابزار و هدف خود قرار داده‌اند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین