استعفای استراماچونی از هدایت استقلال
استعفای استراماچونی از هدایت استقلال
استراماچونی بار دیگر سوژه گاتزتا دلو اسپورت شد و سخنانی که در نشست خبری به زبان آورد بازنشر پیدا کرد. این رسانه ایتالیایی با اشاره به صحبت‌های سرمربی استقلال اعلام کرد که او استعفا کرده و دیگر سرمربی این تیم نیست.

بهارستان آنلاین – صحبت‌های سرمربی استقلال تهران مورد توجه رسانه‌های ایتالیایی قرار گرفت و آنها مدعی هستند که او دیگر حاضر به ادامه همکاری با استقلال نیست.

به گزارش بهارستان آنلاین ،‌ هفته دهم مسابقات لیگ برتر استقلال تهران به هفتمین برد متوالی خود دست پیدا کرد تا آندره آ‌ استراماچونی در کنار آبی پوشان پیش از فرا رسیدن فیفا دی آبانماه تیمش را با 18 امتیاز در یک قدمی پرسپولیس تهران بببیند.

سرمربی ایتالیایی که در چند هفته اخیر پس از صعود در جام حذفی در لیگ برتر نتایج موفقی کسب کرده در نشست خبری پس از برتری پرگل در ورزشگاه آزادی مقابل صنعت نفت آبادان در واکنش به مشکلات متعدد مالی و عدم پرداخت حقوق طی 4 ماه اخیر اعلام کرد با ادامه شرایط فعلی بعید است دیگر هدایت استقلال را ادامه بدهد.

استراماچونی که پیش از این هم به دلیل اظهارنظراتش مورد توجه رسانه‌های کشورش قرار گرفته بود بار دیگر سوژه گاتزتا دلو اسپورت شد و سخنانی که در نشست خبری به زبان آورد بازنشر پیدا کرد. این رسانه ایتالیایی با اشاره به صحبت‌های سرمربی استقلال اعلام کرد که او استعفا کرده و دیگر سرمربی این تیم نیست.

واکنشی که استراماچونی به عدم پرداخت حقوق از سوی باشگاه به بازیکنان و خودش مطرح کرد شیوه آشنایی برای تحت فشار قرار دادن مسئولان باشگاه در فوتبال بوده و حال پس از سختی‌های فراوانی که او متحمل شده و ساختار تیمی که شاگردانش به آن دست پیدا کرده‌اند مانع از تصمیم استعفا می‌شود و صحبت‌های او بیشتر یک تهدید است تا تصمیم جدی.

انتهای پیام/676