استفاده سازندگان سریال گاندو از عنوان موسسه شهید آوینی غیرقانونی است
استفاده سازندگان سریال گاندو از عنوان موسسه شهید آوینی غیرقانونی است
خانواده شهید آوینی فارغ از مجادلات مرتبط با سریال گاندو و بحث های محتوایی آن ، اعلام می کند که در موسسه آرای شهید آوینی نقشی نداشته و انتظار دارد آن موسسه خود را به رعایت قوانین نظام جمهوری اسلامی ملتزم بداند

بهارستان آنلاین – مریم امینی همسر شهید مرتضی آوینی در یاداشتی که در اختیار خبرگزاری ها گذاشته درباره موسسه آوینی توضیح داده است .

به گزارش بهارستان آنلاین ، متن یاداشت مریم امینی که در اختیار خبرگزاری ها گذاشته شده است به شرح زیر می باشد:

این روز ها به بهانه پخش سریال تلویزیونی گاندو ، نام موسسه شهید آوینی و آقای مجتبی امینی ، مدیر عامل پیشین آن به عنوان تهیه کننده ی سریال ، زیاد مطرح می شود . خانواده شهید آوینی این روزها لازم میداند به اصلاع عموم برساند که این نام پس از شهادت سید مرتضی آوینی باید به خانواده تعلق می داشه که به سبب بعضی بی قانونی ها در اختیار موسسه دیگری قرار گرفته که هیچ یک از اعضای خانواده در آن حضور نداشته اند و با آن همکاری نکرده اند و اطلاعی از سازو کار آن ندارند . سرانجام پس از دوندگی های فراوان سال پیش این نام به موسسه ای باز پس داده شد که زیر نظر خانواده اداره می شود ، و نام موسسه قبلی به انتخاب مدیرانشان به موسسه آرای شهید آوینی تعقیر یافت.

در کمال تعجب ، موسسه به نام انتخابی خود وفادار نماند و فعالیت هایش را کماکان با همان عنوان قبلی ادامه می دهد . گویی تنها جایی که این تعقییر نام را به رسمیت می شناسند ، دفتر ثبت شرکت هاست ؟ مدیر محترم موسسه هم ظاهرا این موضوع را فراموش کرده اند و با استفاده از عنوان پیشین به معرفی خود می پردازند . حال آنکه آرای شهید آوینی هم قابلیت کافی دارد برای آنکه موسسه ای را به نام خود مزین کند.

خانواده شهید آوینی فارغ از مجادلات مرتبط با سریال گاندو و بحث های محتوایی آن ، اعلام می کند که در موسسه آرای شهید آوینی نقشی نداشته و انتظار دارد آن موسسه خود را به رعایت قوانین نظام جمهوری اسلامی ملتزم بداند ؛ کلیه فعالیت های خود را با نام جدید ثبت شده اش ادامه دهد و موجب سردرگمی مخاطبان نشود .

مریم امینی – همسر سید شهید مرتضی آوینی

انتهای پیام /282