نبرد را اسرائیلی‌ها آغاز کردند، اما از پایان آن اطلاعی نخواهند داشت
نبرد را اسرائیلی‌ها آغاز کردند، اما از پایان آن اطلاعی نخواهند داشت
به دشمن می‌گوییم شاید این تجاوز را علیه ملت و مقاومت ما آغاز کردی، اما هر کاری که انجام دهی، نخواهی توانست نحوه و زمان پایان این دور از نبرد گسترده را تعیین کنی.

بهارستان آنلاین – ابوحمزه سخنگوی گردان‌های القدس گفت: ساعات آینده، سرفصل دیگری به شکست‌های بنیامین نتانیاهو اضافه می شود. اسرائیلی‌ها این نبرد را آغاز کردند؛ اما آن‌ها از پایان آن اطلاعی نخواهند داشت.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ ابوحمزه، سخنگوی گردان‌های القدس اظهار کرد: ساعات آینده، سرفصل دیگری به شکست‌های بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی اضافه می شود. اسرائیلی‌ها این نبرد را آغاز کردند؛ اما آن‌ها از پایان آن اطلاعی نخواهند داشت.

وی ادامه داد: گردان های قدس اجازه نخواهد داد سیاست ترور بار دیگر عملی شود. طی ساعات آینده، سرفصل دیگری به پرونده شکست‌های نخست وزیر دشمن افزوده خواهد شد. به دشمن می‌گوییم شاید این تجاوز را علیه ملت و مقاومت ما آغاز کردی، اما هر کاری که انجام دهی، نخواهی توانست نحوه و زمان پایان این دور از نبرد گسترده را تعیین کنی.

ابوحمزه اظهار کرد: به هیچ وجه اجازه نخواهیم داد که سیاست ترور‌ها بار دیگر عملی شود. بر ادامه آمادگی رهبری گردان‌های قدس در چارچوب اداره نبرد پاسخ به جنایت‌های دشمن تأکید می‌کنیم.

انتهای پیام/ 727