اطلاع رسانی طرح رویداد یلدای قرمز باید حداقل چندهفته قبل به اطلاع اصناف می رسید
اطلاع رسانی طرح رویداد یلدای قرمز باید حداقل چندهفته قبل به اطلاع اصناف می رسید
جلسه هماهنگی اجرای طرح رویداد بین المللی یلدای قرمز با حضور رئسای اصناف و رئیس اماکن تهزان و نایندگان فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی در اتاق اصناف برگزار گردید.

جلسه اتاق اصناف تهران با حضوراعضای هیات رییسه اتاق اصناف، روسای صنوف ، نمایندگان فراکسیون اصناف واشتغال مجلس شورای اسلامی و رئیس پلیس اماکن تهران بزرگ در محل اتاق اصناف تهران برگزار شد.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ در ابتدای این جلسه که بمنظور هماهنگی کارگروه تخصصی فراکسیون اصناف واشتغال مجلس شورای اسلامی با روسای اصناف تهران برای برگزاری رویداد ” یلدای قرمز” با حضور اصحاب رسانه برگزارشد.

علیرضا مهران‎پور، رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خرازی و وابسته تهران با بیان اینکه طرح رویداد یلدای قرمز باید با برنامه ریزی و زمانبندی مناسب تری به اطلاع اصناف می رسید ؛ خاطرنشان کرد: بنده با کلیت طرح ” یلدای قرمز” موافق هستم اما از نحوه زمانبندی و مدیریت برنامه ریزی این طرح به دلیل اینکه تنها ما جند روز تا مراسم آئینی باستانی شب یلدا فاصله داریم و ممکن است این کمبود زمان باعث شود که ما به آن نتاجی که برای این طرح در نظر گرفته ایم نرسیم.

وی همچنین با اشاره به قانون ممنوعیت به کارگیری اسامی، عناوین و اصطلاحات بیگانه در اصناف؛ گفت: به کارگیری وازه لاتین رد یلدا با توجه به قانون منع به کارگیری لغات و اصطلاحات بیگانهرغیر قانونی می باشد .

لازم به تدکر است با توجه به دقت و درست بودن تذکرات رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خرازی و وابسته  اما چون این طرح قرار است در چندین کشور و به صورت بین المللی برگزار گردد استفاده از کلمات خارجی در تبلیعات با مجوز از مراکز ذی صلاح مجاز می باشد.

انتهای پیام/6319

 

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین