اعتراضات و مطالبه‌گری مردم را محترم می‌شماریم / حرف مردم را باید شنید و باید پای مردم ایستاد
اعتراضات و مطالبه‌گری مردم را محترم می‌شماریم / حرف مردم را باید شنید و باید پای مردم ایستاد
این شیوه کار کردن و برخورد با مسائل و مشکلات کاری از پیش نمی‌برد و مشکلی را حل نمی‌کند.

نماینده مردم رودسر در مجلس گفت: مردم از ابتدای انقلاب پای کار نظام بودند، هستند و خواهند بود، حرف مردم را باید شنید و باید پای مردم ایستاد و باید برای حل مشکلات مردم مردانه ایستاد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد صفری ملک میان نماینده مردم رودسر در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی مجلس در تذکر شفاهی، گفت: اغتشاشات اخیر را به شدت محکوم می‌کنیم اما اعتراضات و مطالبه‌گری مردم را محترم می‌شماریم چرا که مهم‌ترین مؤلفه قدرت همه حاکمیت‌ها مردم هستند.

وی تصریح کرد: مردم از ابتدای انقلاب پای کار نظام بودند، هستند و خواهند بود، حرف مردم را باید شنید و باید پای مردم ایستاد و باید برای حل مشکلات مردم مردانه ایستاد.

صفری با طرح این موضوع که مگر مردم از مجلس و دولت چه می‌خواهند، بیان کرد: گرانی و تورم، وضعیت بورس، بی عدالتی و تبعیض موجب نگرانی مردم شده است.

نماینده مردم رودسر در مجلس با اشاره به اینکه همدلی و جانفشانی مردم در زمان‌ها و مکان‌های مختلف مثال زدنی است، خطاب به مسئولان گفت: مردم بهترین نعمت برای ما هستند کاری نکنید که دشمنان میدان داری کنند، این شیوه کار کردن و برخورد با مسائل و مشکلات کاری از پیش نمی‌برد و مشکلی را حل نمی‌کند. از دولت انتظار داریم در حوزه‌های مختلف به ویژه در انتصابات تجدیدنظر کند.

انتهای پیام/6147

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین