اعتماد به اروپایی ها نتیجه ای نخواهد داشت
اعتماد به اروپایی ها نتیجه ای نخواهد داشت
هدف اصلی اروپایی ها برای کشاندن دوباره ایران به پای مذاکره وارد كردن فشار بيشتر و حداکثری به جمهوری اسلامی ایران است و براي ما استفاده از قاعده ستون به ستون فرج است مي باشد.

بهارستان آنلاین – عضو سابق کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه رویکرد دولت در گفتگو با طرف های اروپایی مانند ماجرای مک فارلین است ؛ خاطر نشان کرد : این داستان مانند همان داستان مک فرلین است بجز آقای هاشمی که روی در نقاب خاک کشیده است دست اندرکاران انقضیه الان دست در کار موضوعات اند و لذا هیچ نتیجه ای از برجام ، اینستکس و امثالهم عاید هیچ طرفی نخواهد شدو حکایت همچنان باقی است.

دکتر عوض حیدرپور، فعال سیاسی اصولگرا و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم در گفتگوی اختصاصی با بهارستان آنلاین و در پاسخ به این پرسش که رئس جمهور آمریکا اعلام کرده است که هیچ تحریمی برداشته نمی شود و آیا اروپا این جسارت را دارد تا بدون آمریکا در مسئله برجام نقش آفرینی کند ؛ گفت : اروپا نه توان و نه عقل ورود این چنینی در برجام را دارد بنابراین بنابراین به اعتقاد بنده نمی توانند در این مسئله ورود و آنرا حل کنند.

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه با توجه به تجربه اینتکس این دوره از گفتگوها هم بی ثمر و برای فشار حداکثری به جمهوری اسلامی ایران می باشد ؛ تصریح کرد: نمی توان گفت مذاکرات آینده برای وقت کشی می باشد بلکه هدف اصلی آنها وارد کردن فشار بیشتر و حداکثری به جمهوری اسلامی ایران است و برای ما استفاده از قاعده ستون به ستون فرج است می باشد.

دکتر حیدرپور در پایان در بیان اینکه گفته می شود تحریم ها توانسته ما را تا حدودی از اقتصاد وابسته به نفت دور نماید و ما نباید به اروپایی ها هم همانند امریکا اعتماد کنیم تا انشالله با تلاش و کمی سختی بتوانیم در همه زمینه ها موفق باشیم ؛ گفت : اعتماد به اروپایی ها نتیجه ای نخواهد داشت . دور شدن ما از اقتصاد نفتی زیر ساخت هایی می خواهد که هنوز آماده و یا تکمیل نشده اند و لامحاله تحریم ها فشار بر ملت و به طریق اولی دولت که باید کشور را اداره کند و تدارک نماید بیشتر خواهد کرد تا جدایی از اقتصاد متکی به نفت. و بدتر از همه اینکه دکترین و خط مشی های اتخاذ شده هم همه غلط اند و راه به چاره نمی برند .

انتهای پیام /525