اعلام تحریم های گسترده بر علیه ایران خطر افزایش تنش در منطق را بیشتر می کند
اعلام تحریم های گسترده بر علیه ایران خطر افزایش تنش در منطق را بیشتر می کند
روسیه حاکمیت رژیم صهیونیستی را بر اراضی جولان به رسمیت نمی شناسد و با به ثبات رسیدن سوریه همه کشورها حتی روسیه باید خاک این کشور را ترک کنند.

بهارستان آنلاین – واسیلی نبنزیا نماینده دائم روسیه در سازمان ملل با بیان اینکه مسگو حاکمیت اسرائیل را بر اراضی اشغالی جولان سوره به رسمیت نمی شناسد خاطر نشان کرد : با به ثبات رسیدن سوریه همه کشورها حتی روسیه باید خاک سوریه را ترک نمایند.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ وی با اشاره به کشورهایی همچون امریکا و فرانسه که بدون دعوت در سوریه حضور نظامی دارند گفت : کشورهایی که حضورشان در سوریه قانونی نیست باید هر چه سریعتر خاک این کشور را ترک نمایند.

نماینده دائم روسیه در سازمان ملل تاکید کرد : وجود ما و ایران در سوریه کاملا قانونی است و به درخواست دولت قانونی سوریه در این کشور حضور داریم تا به این کشور در مقابل تهدید تروریسم کمک نماییم.

واسیلی نبنزیا همچنین اقدامات تحریم های امریکا بر علیه ایران را منجر به افزایش تنش ها در منطقه خاورمیانه برشمرد و خاطر نشان کرد: ایران بخشی از منطقه است و در فراتر از مرزهای ملی ، منافع قانونی دارد و به دنبال این می باشد که در کنار مسائل دیگر امنیت ملی خود را تضمین نماید.

وی با بیان اینکه امریکا از تهدید ایران حرف می زند اما تهدیدهایی که ایران با آن مواجه می باشد را فراموش می کند گفت: این تهدیدها امروز آشگار و سریع می باشد و این تهدید ها صراحتا اعلام می شود آیا فکر می کنید نباید تهران این تهدید ها را جدی بگیرد .

انتهای پیام/78

  • نویسنده : امیرحسین عصاریان