اعلام حمایت همه جانبه جمعیت حامیان انقلاب اسلامی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
اعلام حمایت همه جانبه جمعیت حامیان انقلاب اسلامی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

بهارستانآنلاین – سلطه جهانی با تصور اینکه انقلاب اسلامی ایران همراهان سست ایمان و نفوذی به انحطاط و نابودی خواهد رسید حال آنکه با ایجاد ساختار آرمانی و معنوی همچون سپاه پاسداران و نیروی مقاومت بسیج مستضعفین با خط مشی برگرفته از کلام الله مجید ، سوره مبارک انفال آیه شریفه 60 رشته های خود […]

بهارستانآنلاین – سلطه جهانی با تصور اینکه انقلاب اسلامی ایران همراهان سست ایمان و نفوذی به انحطاط و نابودی خواهد رسید حال آنکه با ایجاد ساختار آرمانی و معنوی همچون سپاه پاسداران و نیروی مقاومت بسیج مستضعفین با خط مشی برگرفته از کلام الله مجید ، سوره مبارک انفال آیه شریفه 60 رشته های خود را پنبه دید و با راه اندازی جنگ های نیابتی و ترور و ارعاب و تحریم سعی کرد تا استحاله نظام مقدس را تسریع نماید و چه زیبا حضرت حق راه را برای مدافعان شجره طیبه انقلاب اسلامی یعنی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نه به عنوان یک ارگان بلکه بعنوان یک تفکر برای همه مردم ایران ، ارتش مقتدر ، سازمان ها ، نهادها و اصناف برای مقابله با استکبار جهانی و ایادی اش در مقابله با سلاح ها و تزویرهای آشکار و پنهانشان تحت زعامت ولایت فقیه ترسیم نموده است.

وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّهٍ وَمِن رِباطِ الخَیلِ تُرهِبونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّکُم وَآخَرینَ مِن دونِهِم لا تَعلَمونَهُمُ اللَّهُ یَعلَمُهُم ۚ وَما تُنفِقوا مِن شَیءٍ فی سَبیلِ اللَّهِ یُوَفَّ إِلَیکُم وَأَنتُم لا تُظلَمونَ.

هر نیرویی در قدرت دارید، برای مقابله با آنها [دشمنان‌]، آماده سازید! و (همچنین ) اسبهای ورزیده (برای میدان نبرد)، تا به وسیله آن، دشمن خدا و دشمن خویش را بترسانید! و (همچنین) گروه دیگری غیر از اینها را، که شما نمی‌شناسید و خدا آنها را می‌شناسد! و هر چه در راه خدا (و تقویت بنیه دفاعی اسلام) انفاق کنید، بطور کامل به شما بازگردانده می‌شود، و به شما ستم نخواهد شد!

آری ، تحریم ایران توسط امریکا مقوله امروز و دیروز نبوده و نخواهد بود از همان زمان که رژیم پادشاهی پهلوی بله قربانگوی استکبار بود مستخصصین و اندیشمندان حتی از داشتن کوچکترین تخصصها تحریم بودند.
امریکا ، حمای
اکنون که استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی ایران سرلوحه حرکت مردم بزرگ ایران شده است و معیارش بر مبنای نه شرقی و نه غربی قرار گرفته جریان سلطه به سرکسپردگی امریکا با اعمال جنگ روانی بر پایه جنگهای دیپلماسی ، اقتصادی و رسانه ای مسیر حرکت این انقلاب را دچار دست اندازها و چالش های فراوان نمتحریم های وده است و حرکتهای خصمانه خود را از زبان رئیس جمهورهای وقت بازخوانی نموده است.

بازخوانی تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط ترامپ ، یک یاوه گویی آشکار و دخالت در امور داخلی و توهین به قانون اساسی به نظام مقتدر جمهوری اسلامی ایران است .

بر همین اساس جمعیت حامیان انقلاب اسلامی ضمن اعلام انزجار از رفتار سخیف سیاستمداران امریکا حمایت همه جانبه خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلم نموده وخود را نیز از سپاهیان مدافع میادین سیاسی دانسته و از هیچ اقدامی تحت زعامت امام خامنه ای در دفاع از ملت و نظام مقدس جمهوری فروگذار نخواهد کرد.

علی کیهانیان دبیر کل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی

انتهای پیام/ 74

  • نویسنده : امیرحسین عصاریان