افتتاح پروژه ادامه بزرگراه همت به کرج تا هفته دولت
افتتاح پروژه ادامه بزرگراه همت به کرج تا هفته دولت
پروژه بزرگراه همت تا هفته دولت سال جاری افتتاح خواهد شد که با بهره برداری از این پروژه، بزرگراه همت به تونل بیلقان منطقه البرز متصل خواهد شد.

بهارستان آنلاین – نماینده مردم کرج و آسارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قطعا اتصال بزرگراه شهید همت به بزرگراه شمالی کرج و امتداد آن به اتوبان کرج- قزوین، گره ترافیکی استان البرز را باز خواهد کرد، خاطرنشان کرد : اگرچه روند اجرای پروژه بزرگراه همت به دلیل عدم تأمین منابع مالی بسیار طولانی شد، اماخوشبختانه با رویکرد سازمان برنامه و بودجه، اعتبار خوبی برای تکمیل این پروژه و اتصال بزرگراه همت به شهر کرج در نظر گرفته شده است.

سردار عزیز اکبریان با اعلام اینکه پروژه بزرگراه همت تا هفته دولت سال جاری افتتاح خواهد شد، افزود: با بهره برداری از این پروژه، بزرگراه همت به تونل بیلقان منطقه البرز متصل خواهد شد، البته به نظر من افتتاح این پروژه تنها 10 درصد از ترافیک منطقه را کاهش می دهد.

***افتتاح بزرگراه همت موجب بروز ترافیک سنگین در حاشیه تونل بیلقان می شود

وی ادامه داد: با افتتاح بزرگراه همت، عملا مشکلات جدیدی ایجاد می شود، به طوری که یک بزرگراه چند بانده یک مرتبه به یک تونل باریک ختم خواهد شد، این مسئله موجب بروز ترافیک سنگین در حاشیه تونل می شود.

***ضرورت اجرای پروژه بزرگراه شمالی کرج

نماینده کرج تصریح کرد: یکی از نکات کلیدی برای رفع مشکل ترافیک البرز، اجرای پروژه بزرگراه شمالی کرج است، البته در شرایط کنونی شهرداری کرج برای اجرای پروژه مذکور با مشکل روبه رو است، از این رو دولت باید در جهت تزریق اعتبارات لازم اقدام کند.

***اتصال بزرگراه همت به بزرگراه شمالی کرج گره ترافیکی استان البرز را باز خواهد کرد

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: قطعا اتصال بزرگراه همت به بزرگراه شمالی کرج و امتداد آن به اتوبان کرج- قزوین، گره ترافیکی استان البرز را باز خواهد کرد.

***پیشرفت 90 درصدی پروژه بزرگراه همت

رئیس کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: پروژه بزرگراه همت تاکنون بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و در صورت اختصاص اعتبارات باقی مانده، این پروژه به زودی افتتاح می شود.

پایان پیام/176

  • منبع خبر : خانه ملت