اقدامات ضدایرانی صهیونیست ها نمی تواند برنامه هسته ای کشورمان و برجام را دچار آسیب کنند
اقدامات ضدایرانی صهیونیست ها نمی تواند برنامه هسته ای کشورمان و برجام را دچار آسیب کنند
مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نباید مواضع رژیم صهیونیستی در رابطه با برنامه هسته ای ایران را احترام بگذارد .

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: اظهارنظر جدید مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نسبت به مواضع رژیم صهیونیستی در رابطه با برنامه هسته ای کشورمان بیانگر زیاده خواهی غربی ها است.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ حسن همتی در رابطه با اظهارنظر جدید رافائل گروسی مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نسبت به مواضع رژیم صهیونیستی در خصوص برنامه هسته ای کشورمان، گفت: منافع آمریکا و رژیم صهیونیستی در قبال جمهوری اسلامی یکسان تعریف می شود لذا مجموعه های بین المللی نیز تحت تاثیر سیاست های آنان قرار می گیرند.

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اظهارات گروسی همواره تحت تاثیر غربی ها قرار گرفته است، اظهار کرد: متاسفانه در این راستا آمریکایی ها از هیچ تلاشی برای امتیازگیری و زیاده خواهی در برجام دریغ نمی کنند.

وی ادامه داد: در واقع می توان اذعان کرد تقسیم کار میان غربی ها و صهیونیست ها صورت گرفته تا برنامه هسته ای کشورمان و برجام را دچار آسیب کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه ایران همواره بر مواضع به حق خودش در حوزه هسته ای پافشاری می کند، افزود: به عبارتی باید اذعان کرد مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نباید مواضع رژیم صهیونیستی در رابطه با برنامه هسته ای ایران را احترام بگذارد زیرا آنان اولین ناقضان قوانین بین المللی در این عرصه هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بدون شک اقدامات ضدایرانی صهیونیست ها نمی تواند راه بجایی ببرد.

پایان پیام/5803

  • منبع خبر : خانه ملت