اقدام ارزشی نماینده فریدن و  فریدونشهر در همدلی و همراهی با شعار ایران قوی باش
اقدام ارزشی نماینده فریدن و  فریدونشهر در همدلی و همراهی با شعار ایران قوی باش
دراین روزهای سخت کرونایی که مردم دوست دارند مسئولانشان  را درکنار خود ببینند نماینده فریدونشهر ،چادگان و بوئین میاندشت در اقدامی ارزشمند مشاور بهداشتی درمانی و امور سلامت خود را در روزهای تعطیل و جمعه‌ها برای طبابت و مداوای رایگان مردم ، به روستاهای محروم حوزه انتخابیه خود می فرستد‌.

بهارستان آنلاین – امروز طنین فریاد همدلی در مقابله با ویروس کرونا با وجود تمام تبلیغات و بزرگنمایی رسانه‌های معاند خارجی برای ناامیدی مردم ایران در مقابل این ویروس در سراسر کشور جریان دارد و مردم و مسئولان با همدلی و همراهی با شعار ایران قوی باش در حال شکست این بیماری هستند.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ نمونه صحنه ای زیبا از در کنار مردم بودن را می توانیم از اقدام ارزشمند دکتر حسین محمد صالحی نماینده مردم‌ فریدن ،فریدونشهر ،چادگان و بوئین میاندشت در مجلس شورای اسلامی نظاره گر باشیم که دراین روزهای سخت کرونایی که مردم دوست دارند مسئولانشان  را درکنار خود ببینند این نماینده ارزشی ؛ مشاور بهداشتی درمانی و امور سلامت خود را در روزهای تعطیل و جمعه‌ها برای طبابت و مداوای رایگان مردم ، به روستاهای محروم حوزه انتخابیه خود می فرستد‌..

امید است تا سایر مسئولان ما نیز با تبعیت از این اقدام ارزنده بتوانند گره ای از مشکلات مردم در این شرایط سخت و حساس بردارند انشاالله…..

انتهای پیام/۲۱۰۰

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین