اقدام موسوی خوئینی ها کوبیدن آخرین میخ به تابوت اصلاحات است
اقدام موسوی خوئینی ها کوبیدن آخرین میخ به تابوت اصلاحات است
متاسفانه دولتی که نگاهش به خارج از مرزهاست و توجهی به اقتصاد مقاومتی و توانمندی داخلی ندارد باعث این گرفتاری ها در کشور شده است اما جریان اصلاحات ناجوانمردانه می خواهد رهبری را مقصر جلوه دهد!

بهارستان آنلاین – وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی به نامه موسوی خوئینی ها به رهبری واکنش نشان داد و گفت: آقای خوئینی ها در میان اصلاح طلبان بسیار کم صحبت می کند اما معمولا وقتی وارد گود شده به دنبال آن اتفاقات ناخوشایند و تلخی رخ داده است.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ سید محمد حسینی، وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به نامه اخیر سید محمد موسوی خوئینی‌ها عضو مجمع روحانیون مبارز به مقام معظم رهبری، اظهار داشت:حوادث کوی دانشگاه را به یاد داریم که با توقیف روزنامه سلام آغاز شد و فتنه ای برپا گردید و نیز در فتنه ۸۸ از حامیان پشت صحنه بود که از مدتها قبل از انتخابات کلید رمز درگیری ها را که تقلب در انتخابات و صیانت از آراء بود مطرح کرده بود.

استاد دانشگاه تهران گفت: در حال حاضر اصلاح طلبان به خاطر عملکرد بسیار ضعیف ۷ ساله روحانی و همچنین روشن شدن دروغ‌ها نسبت به آقای رئیسی که موجب رعب و وحشت در میان مردم شده بود، در بن بست قرار گرفته و پایگاه اجتماعی خود را از دست داده اند، لذا در این شرایط می خواهد با یک عملیات انتحاری جریان اصلاحات را زنده نگهدارد.

حسینی با بیان اینکه اصلاح طلبان با دادن آدرس غلط و عدم پاسخگویی صحیح می خواهند کارنامه مفتضح خود را از بین ببرند، تصریح کرد: جریان اصلاح طلبی، رهبری نظام را نشانه گرفته است، در حالیکه حضرت آقا سیاست های کلی را ابلاغ کرده اند و در مقاطع مختلف راهنمایی های لازم در خصوص اقتصاد مقاومتی، بی اعتمادی به غرب، مبارزه با فساد، مدیریت جهادی، دوری از تجملات و… را مطرح کرده‌اند اما کو گوش شنوا از سوی کارگزاران لیبرال منش؟!

وی افزود: متاسفانه دولتی که نگاهش به خارج از مرزهاست و توجهی به اقتصاد مقاومتی و توانمندی داخلی ندارد باعث این گرفتاری ها در کشور شده است اما جریان اصلاحات ناجوانمردانه می خواهد رهبری را مقصر جلوه دهد!

دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی اظهار کرد: در این نامه با ژست دلسوزی نوشته شده که مقبولیت و مشروعیت نظام آسیب دیده است، درحالیکه می بینیم مردم از اصل نظام و رهبری همواره حمایت کرده‌اند در عین حال که نقدهای به حقی نسبت به مسوولان دارند.

حسینی تصریح کرد: در مراسم تشیع پیکر سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی، جهان با اعجاب، شاهد اجتماعی بی بدیل در تجلیل از یکی از سربازان ولی فقیه بود.

وی ادامه داد: اینکه آقای خوئینی ها در این نامه گفته اصلاح را باید از عالی ترین جایگاه مدیریتی کشور شروع کرد و همچنین یکسری نیش و کنایه هایی زده که هیچ مبنای منطقی و عقلایی ندارد، درواقع می خواهد اصلاح طلبان را از غرق شدن نجات دهد، اما قطعا مضموم این سیاه نامه مورد قبول جامعه نیست و حتی برخی اصلاح طلبان هم با آن همراه نیستند، چون یک جو انصاف و عقل کفایت می‌کند تا باعث و بانی مشکلات معیشتی و تنگناهای اقتصادی را بتوان تشخیص داد و البته ایشان در این خصوص جاهل نیست اما تعمد دارد که با این ترفند جریان سیاسی خود را از گرداب قهر و ادبار مردم رها سازد!

استاد دانشگاه تهران افزود: در پایان دوره دولت خاتمی هم وقتی پاسخی برای عملکرد خود نداشتند بحث رفراندوم و تغییر نظام را مطرح کردند و اساس ولایت فقیه و جمهوری اسلامی را زیر سوال بردند و حالا هم در پایان این دوره مجددا این مباحث را مطرح می کنند و می خواهند ولایت فقیه را زیر سوال ببرند و خود را موجه جلوه دهند اما این شگردها دیگر کارساز نیست و و مردم فریب این جنگ روانی را که با حمایت رسانه های بیگانه صورت می‌گیرد، نخواهند خورد، بلکه به گفته یکی از همفکران آقای موسوی این اقدام کوبیدن آخرین میخ به تابوت اصلاحات هست.

انتهای پیام/۱۴۱۷