امروز همه دشمنان با هم اتحاد دارند تا بتوانند ایران اسلامی را به زمین بزنند؛ اما به فضل خدا کاری از پیش نخواهند برد
امروز همه دشمنان با هم اتحاد دارند تا بتوانند ایران اسلامی را به زمین بزنند؛ اما به فضل خدا کاری از پیش نخواهند برد
امام خمینی(ره) عنایت دارند که ظلم، جهل و فقر باید برداشته شود؛ باید برای تحقق آن قدم برداشت.

آیت الله العظمی نوری همدانی اظهار داشت: «امروز فتنه و فساد زیاد شده و برخی دشمنان با هم اتحاد دارند تا بتوانند ایران اسلامی را به زمین بزنند؛ اما به فضل خدا کاری از پیش نخواهند برد.»

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛  حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی در دیدار جمعی از اساتید انقلابی و نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم  که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد با تاکید بر اینکه امام خمینی(ره) در صحیفه امام عنایت دارند که ظلم، جهل و فقر باید برداشته شود و باید برای تحقق آن قدم برداشت؛ خاطرنشان کردند : دشمنان ایران اسلامی بسیار فعال بوده و برنامه ریزی کرده اند و ما هم باید مرزها را شناخته و به مرزبانی از ورود و نفوذ آنان بپردازیم.

ایشان با تاکید بر اینکه شناسایی مرزها بر ما لازم است ؛ تصریح نمودند: امروز باید بدانیم که دشمن از چه راه هایی وارد شده و بدانیم با چه اشخاصی در ارتباط است تا بتوانیم اقدام فوری و مؤثر داشته باشیم.

حضرت آیت الله نوری همدانی اظهار داشتند: «در یک جامعه، رهبر یک نفر است و ما باید راهنما باشیم و به خوبی نقش خود را ایفا نماییم.»

ایشان با بیان اینکه اسلام دینی است که تمام ابعاد را روشن نموده و ما باید به عنوان راهنما، این مسائل را برای مردم تبیین نماییم؛خاطرنشان نمودند: باید ویژگی های امام خامنه ای برای مردم بیان شود؛ تمام آنچه امام راحل در نظر گرفته بودند، در وجود ایشان هست و ما باید در ابتدا ایشان را شناخته و در مرحله بعد، رهبر فرزانه انقلاب را به مردم بشناسانیم.

آیت الله العظمی نوری همدانی با بیان اهمیت مردم در جامعه، بیان داشتند: امام علی (ع)، مردم را عمود دین اسلام عنوان کرده اند و ما شاهد بوده ایم که مردم در هشت سال جنگ تحمیلی، سپر این کشور بوده و جانانه جنگیدند.

ایشان در ادامه اظهار داشتند: «امروز فتنه و فساد زیاد شده و برخی دشمنان با هم اتحاد دارند تا بتوانند ایران اسلامی را به زمین بزنند؛ اما به فضل خدا کاری از پیش نخواهند برد.»

آیت الله العظمی نوری همدانی خطاب به حوزویان خاطرنشان ساختند: همه حوزویان باید در مسیر انقلاب قدم برداشته و وحدت و اتحاد داشته باشند.

در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی اردهالی نیز به ایراد سخن پرداخت و از مواضع انقلابی و حکیمانه آیت الله نوری همدانی تقدیر کرد.

انتهای پیام/6249