امروز کسی که حسینی فکر می‌کند؛ زیر بار ظلم نمی‌رود
امروز کسی که حسینی فکر می‌کند؛ زیر بار ظلم نمی‌رود
شهدا و مجاهدان در غربت به ندای الهی پاسخ دادند و این ندا وظیفه ما را مشخص می‌کند که از یک سو ماتم و سوگواری نموده و از سویی دیگر سلاح مبارزه را بر زمین نگذاریم و امروز مهمترین وظیفه همه ما ضمن صیانت و حفاظت از کشور و امنیت، صیانت از دین است.

بهارستان آنلاین – حضرت آیت‌الله جوادی آملی صیانت از دین را مهم‌ترین وظیفه امروز مسلمانان دانست و گفت: کسی که حسینی فکر می‌کند؛ معامله قرن و آمریکا را تحمل نمی‌کند.

به گزارش بهارستان آنلاین ، چهارمین اجلاسیه بین‌المللی “مجاهدان در غربت” شامگاه گذشته با قرائت پیام‌هایی از شیخ عیسی قاسم، رهبر شیعیان بحرین و آیت‌الله جوادی آملی مرجع عالیقدر شیعیان و با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در دامغان برگزار شد.

شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین در بخشی از پیام تصویری به این اجلاسیه گفته است: به برادران و خواهران ایمانی‌ام در این اجلاسیه درود می‌فرستم؛ دوست داشتم فضای ایمانی شما را استشمام کنم و در این مراسم کریم شرکت کنم.

وی در ادامه این پیام تأکید کرده است: خداوند در قرآن می‌فرماید که هجرت کنید و با ستم و ظلم مقابله کنید؛ مستضعف برای حفاظت از دینش می‌تواند هجرت کند؛ انسان نباید از دینش دوری کند.

همچنین در این اجلاسیه متن پیام آیت‌الله جوادی آملی قرائت شد و ایشان در این پیام گفته است: هدف از برگزاری این اجلاسیه تعظیم مقام مبارک امام رضا(ع) و گرامیداشت مقام مجاهدان در غربت است.

در ادامه این پیام آمده است: شهدا و مجاهدان در غربت به ندای الهی پاسخ دادند و این ندا وظیفه ما را مشخص می‌کند که از یک سو ماتم و سوگواری نموده و از سویی دیگر سلاح مبارزه را بر زمین نگذاریم. امروز کسی که حسینی فکر می‌کند؛ آمریکا و معامله قرن را تحمل نمی‌کند و زیر بار ظلم نمی‌رود.

آیت الله جوادی آملی در این پیام تصریح کرده است: مهمترین وظیفه همه ما ضمن صیانت و حفاظت از کشور و امنیت، صیانت از دین است.

سهیلا زکزاکی، فرزند شیخ زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه نیز با حضور در این اجلاسیه گفت: در سال 2015 رژیم نیجریه یک قتل‌عام علیه شیخ و یارانش شروع کرد و در واقع این عمل شنیع را علیه تمام آزادی‌خواهان انجام داد.

وی افزود: علی‌رغم همه این خشونت‌ها این جنبش و روحیه اسلامی به‌مانند یک ایدئولوژی میان یاران و دوستان او وجود دارد و این مهم‌ترین پیغام شیخ زکزاکی است.

انتهای پیام/685