انتخابات‌های خبرگان و مجلس شورای اسلامی نباید فدای هم بشوند
انتخابات‌های خبرگان و مجلس شورای اسلامی نباید فدای هم بشوند
رسانه ملی طوری تلاش کند که دو انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، فدای همدیگر نشوند، هم انتخابات خبرگان و هم انتخابات مجلس، کدامشان، به نوبه خود، بسیار مهم و خطیر هستند.

بهارستان آنلاین-دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در گفت‌وگویی تلویزیونی با اشاره به برگزاری دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در نیمه اسفند امسال، گفت: رسانه ملی طوری تلاش کند که دو انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، فدای همدیگر نشوند، هم انتخابات خبرگان و هم انتخابات مجلس شورای اسلامی را داریم و هر کدامشان، به نوبه خود، بسیار مهم و خطیر هستند.

به گزارش بهارستان انلاین محمدرضا باهنر افزود:نوع انتخاب، میزان مشارکت، میزان رأیی که مردم می‌دهند، این‌ها بسیار در سرنوشت آینده کشور ما مؤثر است.

نایب رئیس پیشین مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حتی در رجزخوانی در برابر دشمن، در مقابل دشمنی که می‌خواهد به قول معروف، هیچکس نباشد و با تحریم‌هایش اینقدر ضد حقوق بشر و ناجوانمردانه برخورد می‌کند، تا جایی که دارو را تحریم می‌کند و در زمان کرونا حتی داروهایی که به دشمن‌ترین دشمنانشان می‌دادند، به ما نمی‌دادند و اینها این قدر ناجوانمرد هستند، این دوره از انتخابات حائز اهمیت است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین