انتخابات آمریکا هرچه باشد تاثیری در انتخابات آتی کشور نخواهد داشت
انتخابات آمریکا هرچه باشد تاثیری در انتخابات آتی کشور نخواهد داشت
دبیرکل جامعه اسلامی نمایندگان ادوار مجلس گفت: بازی انتخابات آمریکا هر چه باشد تاثیری بر انتخابات ریاست جمهوری سال آتی ایران ندارد.

محسن کوهکن در گفتگو با خبرنگار بهارستان دررابطه با چشم هایی که در ایران به آمریکا و انتخابات ریاست جمهوری پیش روی  دولت این کشور است گفت: این انتخابات فقط برای آمریکایی ها سرنوشت ساز است و تازه باید در نظر داشت که تعیین اهداف در آمریکا هم با نظر شورای عالی راهبردی است منتهی دو حزب برای رسیدن اهداف تعریف شده توسط شورای راهبردی تاکتیک ها ی متفاوتی را در اجرا  انتخاب می کنند.
وی با اشاره به اینکه ما نباید برای اجرای اموردر داخل کشور چشممان به خارج از ایران باشد گفت: بنظر من انتخابات آمریکا تاثیری رو انتخابات سال آتی ایران ندارد.


کوهکن خاطرنشان کرد: آنچه که امروز در آمریکا شاهد آن هستیم بازی انتخابات است که نتیجه آن هرچه که باشد نمی تواند موجب تغییرات اساسی راهبردهای این دولت علیه انقلاب اسلامی باشد.
وی تصریح کرد: خُلق استکباری آمریکا و اقدامات خصمانه دولت های این کشور درطول ادوار راهبردی است که توسط تمامی روئسای دولتها دنبال شده و با تغییر سکان کاخ سفید تغییر نداشته است.

انتهای پیام/

  • نویسنده : بهارستان آنلاین
  • منبع خبر : بهارستان آنلاین