انتخابات آینده رشد گفتمان جوانگرایی در کشور است
انتخابات آینده رشد گفتمان جوانگرایی در کشور است
آتش به اختیار بودن در این برهه از هر زمان دیگری نمود بیشتری می گیرد و نباید منتظر دستور از بالا به پایین بود.

بهارستان آنلاین – یک فعال سیاسی با بیان اینکه موضوع جوانگرایی در کشور آنقدر مهم است که رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از 40 سالگی انقلاب اسلامی، بیانیه گام دوم انقلاب را با محوریت نسل جوان ارائه کردند؛ خاطر نشان نمود : امروز این بیانیه سرآغاز فصل جدیدی در جمهوری اسلامی ایران است. فصلی که از این پس باید با امیدواری و تکیه بر جوانان بر مشکلات گذشته و ناکامی‌های کشور غلبه کرد.

رضا قاسمی گنجه‌لو در گفتگوی اختصاصی با بهارستان آنلاین ؛با تاکید بر بر لزوم ورود جوانان در عرصه مدیریتی کشور و با اشاره به انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی گفت:انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی یک فرصت است و پیشرفت کشور در گروی تشکیل یک مجلس نو است. اگر جوانان عزیز در چهل سالگی انقلاب همت کنند می‌توانیم به ظهور مجلسی نسبتاً جوان و باتجربه امید داشته باشیم.

وی جوانگرایی و تخصص را شاخص ترین اصل ، برای ورود به انتخابات مجلس آینده برشمرد و تاکید نمود : همان‌گونه که در طول هشت سال دفاع مقدس جوانان حضور چشمگیر و پرثمری در تمامی عرصه های انقلاب داشتند امروز نیز این توانایی را دارند که در عرصه‌های مهم کشور حضور پیدا کنند.

قاسمی گنجه لو با بیان اینکه آتش به اختیار بودن در این برهه از هر زمان دیگری نمود بیشتری می گیرد ؛ تصریح نمود : نباید منتظر دستور از بالا به پایین بود، چراکه امام خامنه ای با بیاناتشان حجت را بر همه ما تمام کرده اند.

وی در پایان با تاکید بر اینکه امروز زمان رشد گفتمان جوانگرایی در کشور است؛ خاطرنشان کرد : جوانانی که ایده‌های نوئی برای بهتر اداره شدن کشور دارند، باید از این فرصت به وجود آمده در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی استفاده کرده و برنامه هایشان را در خانه ملت ارائه کنند.

انتهای پیام /807