انتشارفوق العاده عکسی از کهکشان راه شیری که تکمیلش ۱۲ سال طول کشید!
انتشارفوق العاده عکسی از کهکشان راه شیری که تکمیلش ۱۲ سال طول کشید!
وی برای عکسبرداری از یکی از ابرنواخترهای قابل مشاهده در این عکس بیش از ۶۰ ساعت از آن عکاسی کرده و دوربین خود را بر روی سوژه یادشده متمرکز کرده است.

بهارستان آنلاین – یک عکاس فنلاندی عکسی بسیار زیبا و چشم نواز از کهکشان راه شیری تهیه و منتشر کرده که تکمیل اجزای مختلف آن ۱۲ سال به طول انجامیده است.

به گزارش بهارستان آنلاین به نقل از اسلش گیر، این عکس توسط جی پی متساواینو تهیه شده و دقت آن به حدود ۱.۷ گیگاپیکسل می‌رسد. کل این عکس در این آدرس به اشتراک گذاشته شده است.

عکاس یادشده طی شب‌های متمادی و با توجه به شرایط جوی و وضعیت اجرام سماوی تکه‌های مختلفی از عکس یادشده را تهیه کرده و در نهایت با در کنار هم قرار دادن این اجزا آن را تکمیل کرده است.

میزان نوردهی بخش‌های مختلف این عکس با یکدیگر متفاوت است، زیرا برخی قسمت‌های کهکشان راه شیری تاریک‌تر هستند و مشاهده آنها برای انسان‌ها دشوارتر است. وی برای عکسبرداری از یکی از ابرنواخترهای قابل مشاهده در این عکس بیش از ۶۰ ساعت از آن عکاسی کرده و دوربین خود را بر روی سوژه یادشده متمرکز کرده است.

تعداد زیادی از سحابی‌های کهکشان راه شیری در این عکس قابل مشاهده هستند که از جمله آنها می‌توان به سحابی پلیکان، جادوگر، کالیفرنیا و غیره اشاره کرد. به گفته عکاس تجهیزات عکاسی مورد استفاده وی برای تهیه این عکس در دسترس عموم مردم هستند.

انتهای پیام/2750