انتصابات جدید در شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران
انتصابات جدید در شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران
محمد مؤیدی طی احکامی حسین بنار را با حفظ سمت به عنوان مشاور و سرپرست حوزه مدیرعامل، سعید زمانی را به عنوان سرپرست معاونت فنی و عمرانی و بهرام عیسی لو را به عنوان معاونت مالی و اداری منصوب کرد.

طی احکامی از سوی مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران، مشاور و سرپرست حوزه مدیر عامل، سرپرست معاونت فنی و عمرانی و سرپرست معاونت مالی و اداری منصوب شدند.

به گزارش جامعه خبری «بهارستان آنلاین» ؛ محمد مؤیدی طی احکامی حسین بنار را با حفظ سمت به عنوان مشاور و سرپرست حوزه مدیرعامل، سعید زمانی را به عنوان سرپرست معاونت فنی و عمرانی و بهرام عیسی لو را به عنوان معاونت مالی و اداری منصوب کرد.

مدیر عامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران، دراین مراسم با اشاره به ضرورت تلاش برای تحقق شعار شهردار محترم تهران مبنی بر”کلانشهر تهران؛الگوی جهان اسلام”، گفت: در همین راستا ضرورت دارد شرکت توسعه فضاهای فرهنگی در کنار خانواده بزرگ شهرداری تهران با مؤدت،همدلی و بهره گیری از خرد جمعی در مسیر ارایه بهترین و بیشترین خدمات به شهروندان تهران گام بردارد.

وی اظهار امیدواری کرد : با پشتکار، همفکری، تلاش مضاعف و شبانه روزی علاوه برآنکه می توان مشکلات مالی و حقوقی دامن گیر برخی از پروژه ها را بر طرف کرد، در مسیر توسعه نیز گام برداشت و منشا تحولات بزرگی در حوزه فرهنگی کلانشهر تهران شد.

در ادامه این نشست حسین بنار، مشاور و سرپرست حوزه مدیر عامل نیز با اشاره به احیای جایگاه شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران، گفت: باید با تلاش همکاران و جامعه متخصصان این مجموعه را به اوج درخشان خود بازگردانیم تا همچنان این شرکت مجموعه ای پیشرو و پیشتاز در توسعه ، ساخت و تجهیز فضاها و فعالیت های فرهنگی باشد.

سعید زمانی، سرپرست معاونت فنی و عمرانی نیز بیان داشت: امیدواریم در کنار یکدیگر با بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود؛ چهره مطلوب و خوبی را از شرکت توسعه فضاهای فرهنگی ارایه دهیم.

همچنین بهرام عیسی لو، سرپرست معاونت مالی و اداری نیز با تاکید بر اینکه در هر سمت و جایگاهی باید با صداقت و راستی عمل کنیم، گفت: بنده به نوبه خود در این جایگاه تلاش خواهم کرد در کنار مدیریت عالی شرکت؛ ضمن حفظ و صیانت از بیت المال در مسیر ایجاد افتخار برای شرکت توسعه فضاهای فرهنگی حرکت کنم.
انتهای پیام/5414

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین