انتصاب سید حسن نقوی به سمت مشاور در امور ایثارگران و خانواده معظم شهدا اتاق اصناف ایران
انتصاب سید حسن نقوی به سمت مشاور در امور ایثارگران و خانواده معظم شهدا اتاق اصناف ایران
امید است در اجرای فرامین مقام معظم رهبری (مدظلله العالی) نسبت به تبیین سیاست ها و تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران اصناف که همواره در رویدادهای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی اثرگذار بوده اد اقدام لازم بعمل آورید.

سید حسن نقوی، مشاور در امور ایثارگران و خانواده معظم شهدا اتاق اصناف ایران شد

به گزارش «بهارستان آنلاین» ؛ مجتبی صفایی، رئیس اتاق اصناف ایران، سید حسن نقوی را به سمت “مشاور در امور ایثارگران و خانواده معظم شهدا” منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، در بخشی از متن این حکم آمده است:

“با عنایت به تجارب، تخصص و تعهد شما در حوزه امور ایثارگران، بدینویسله جنابعالی که از ایثارگران معظم دفاع مقدس می باشید را به عنوان “مشاور در امور ایثارگران و خانواده معظم شهدا” منصوب می نمایم

امید است با استعانت از حضرت بقیه ال… الاعظم در اجرای فرامین مقام معظم رهبری (مدظلله العالی) نسبت به تبیین سیاست ها و تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران اصناف که همواره در رویدادهای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی اثرگذار بوده اد اقدام لازم بعمل آورید. “

بهارستان آنلاین انتصاب سید حسن نقوی را به سمت “مشاور در امور ایثارگران و خانواده معظم شهدا” اتاق اصناف ایران را صمیمانه تبریک عرض می نماید و از خداوند منان آرزوی توفیقات روزافزون جنابعالی را از خداوند منان خواستاریم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین