انسان نباید نسبت به دستورات دین گزینشی رفتار کند
انسان نباید نسبت به دستورات دین گزینشی رفتار کند
حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی با بیان اینکه اسلام جهان را فرا خواهد گرفت گفت : شان سران سودی به دلیل نافرمانی از دستورات الهی بیشتر از گاو شیرده بودن نیست.

بهارستان آنلاین – حجت الاسلام محسن قرائتی امروز در آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) با بیان اینکه خواوند در قرآن کریم می فرمایند : هر چه می خواهند نور خداوند را خاموش کنند نمی توانند ، گفت : دشمنان همیشه در تلاش هستند تا چراغ حق را از باطل خاموش نمایند اما هرگز نمی توانند .

به گزارش بهارستان آنلاین ، رئیس ستاد اقامه نماز کشور با تاکید به سخنان امام خامنه ای خطاب به نخست وزیر ژاپن که می خواهند نظام را سرنگون کنند اما نمی توانند خاطرنشان نمود : پیروزی انقلاب اسلامی این کلام الهی را تصدیق می کند ؛ قبل از پیروزی انقلاب اسلامی کسی باور نمی کرد رژیم دو هزار ساله طاغوت نابود شود ، اما شد

قرائتی با استناد به کلام گهربار امام راحل مبنی بر اینکه روستایی در جهان نیست مگر آنکه صبح و شام در آن صدای اذان بلند شود ، تصریح نمود : روایت است زمانی که امام عصر (عج) ظهور می کنند متخصصان جهان دست حضرت را می بوسند و تخصص های خودشان را در اختیار ایشان قرار می دهند.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور افزود : مگر شهیدانی امثال شهید بابایی نبودند که با بورسیه شاه ملعون برای تحصیل به آمریکا رفتند تا خلبان درجه یک شاهنشاهی شوند و به طاغوت خدمت کنند ، اما آمدند به شاه پشت نمودند و دست امام راحل را بوسیدند و تخصص خود را در اختیار بنیان گذار کبیر انقلاب گذاشتند.

حجت الاسلام و المسلمین قرائتی با تاکید بر اینکه انسان نباید نسبت به دستورات دین گزینشی رفتار کند ؛ اظهار داشت : سبک شمردن نماز گزینشی رفتار کردن است . مسلمانان هرگز نماز را سبک نمی شمارند ؛ متاسفانه امروز به مسئله نماز کوتاهی های بسیاری صورت گرفته است.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور ادامه داد : همه کلمات در نماز وجود دارد ، همه مشکلات انسان با نماز رفع می شود ؛ اگر امام خمینی (ره) فرمودند : آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند چون می دانستند که هیچ چیزی بالاتر از خداوند نیست چراکه ایشان یک عمر در نماز الله اکبر گفتند و به آن باور داشتند.

حجت الاسلام و المسلمین قرائتی افزود : استقلال داشتن ، باور توحید ، اجتناب از ربا و مال غصبی در نماز وجود دارد .

رئیس ستاد اقامه نماز کشوربا اشاره به اینکه امروز ایران به برکت انقلاب اسلامی هزاران محافظ قران تربیت کرده است ؛ خاطر نشان کرد : امروز عربستان صدها حافظ قران مجید دارد اما محافظ قرآن نداردبه همین خاطر است که نسبت گاوه شیرده به آنان داده می شود و عزت ، نفت و دلارهایشان سقوط می کند چون آنان به غیر خدا تکیه دارند.

انتهای پیام /153