انعقاد قرارداد انحصاری کیت تشخیص کرونا توسط قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت برای توزیع در مناطق محروم کشور
انعقاد قرارداد انحصاری کیت تشخیص کرونا توسط قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت برای توزیع در مناطق محروم کشور
مهم‌ترین هدف از انعقاد این قرارداد، پیشگیری، قطع زنجیره انتقال کرونا و کمک به نظام سلامت در تسریح به کمک و شناسایی بیماران کرونایی در مناطق محروم کشور است.

بهارستان آنلاین – این‌روزها در کنار مدافعان سلامت کشور، قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت کشور نیز در تبعیت از فرامین امام خامنه ای مد ظله العالی در سایر حوزه‌ها عزم خود را برای مقابله با ویروس ناخوانده کرونا جزم کرده‌اند. مبارزه با این ویروس طبیعتا نیازمند امکانات و تجهیزات تخصصی ویژه‌ای است که باید از مرحله تشخیص بیماری تا درمان آن در اختیار جامعه پزشکی و درمانی کشور قرار گیرد.

بر همین اساس قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت کشور این‌روزها نقش بسیار مهم و ارزنده ای در روند کنترل و مقابله با کرونا در مناطق محروم کشور ایفا می کند و در مهمترین اقدام عملی خود توانسته است با انعقاد قراردادی انحصار کیت های تشخیص کرونا را برای توزیع در مناطق محروم برای کمک به ریشه‌کن کردن این ویروس انعقاد نماید.

مهندس پیمان سرپاس رییس قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت کشور در گفنگوی اختصاصی با بهارستان آنلاین با اشاره به انعقاد قرارداد انحصاری کیت تشخیص کرونا توسط قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت کشور گفت : مهم‌ترین هدف از انعقاد این قرارداد، پیشگیری، قطع زنجیره انتقال کرونا و کمک به نظام سلامت در تسریح به کمک و شناسایی بیماران کرونایی در مناطق محروم کشور است.

رییس قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت کشور با تاکید بر اين كه هدف ما در اين پروژه سرعت بخشيدن در كسب نتايج درست و كاهش هزينه‌هاي انجام آزمایش کرونا در مقايسه با ديگر روش‌ها است، خاطر نشان كرد: بیشتر مواد مورد نياز ساخت اين كيت در كشور تأمين شده است در حالي كه ساخت كيت هاي موجود در بازار، عمدتاً وابسته به خارج از كشور است كه به علت قیمت ارز و نیز مسائل تحريمي هزينه هاي بسیار بالايي را به کشور تحمیل می کند .

مهندس سرپاس کاربرد ساده و سریع را ویژگی بارز این کیت دانست و خاطر نشان کرد ؛ با استفاده از این محصول، مدت زمان تشخیص کرونا به ۲۰ دقیقه کاهش می یابدکه به منظور یاری رسانی به کادر درمان و کوشش در راستای بهبود و ارتقاء کیفیت سلامت کشور با بهره گیری از مشارکت همدلانه و هم یاری جامعه، طرح غربالگری و تشخیص زودهنگام بیماری کرونا را در مناطق محروم کشور اجرا خواهیم کرد.

رییس قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت کشور در پایان با تاکید بر منویات امام خامنه ای در استفاده از توانمند سازی داخلی و همچنین میدان دادن به جوانان در گام دوم انقلاب، جهش تولید و عدم نیاز به خارج از کشور مخصوصا در بحث تحریم های ظالمانه بر علیه کشورمان گفت : قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت کشور امروز بعد از گذشت چهل سال پیروزی انقلاب و مقاومت مردم ایران در مقابله با همه تحریم‌ها و تهدیدها و تجاوزها، مقتدرانه راه خود را ادامه می‌دهد.

گفتنی است: قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت کشور از نخستین روزهای شیوع بيماري كرونا در كشور با هم افزایی و با به كارگیری توانمندی خود، محصولات متعدد و متنوعی در حوزه پیشگیری و مقابله با این ویروس تولید و به صورت انبوه به جامعه عرضه داشته است.

انتهای پیام/۲۰۸۰