انگار به اوایل دوران احمدی‌نژاد برگشته‌ایم
انگار به اوایل دوران احمدی‌نژاد برگشته‌ایم
برجام را منتفی‌شده می‌بینم زیرا با جمع‌شدن دوربین‌های آژانس عملا مسیر تنش آغاز شده و دیگر چندان امیدی به مذاکرات و احیای برجام نیست.

نماینده دور ششم مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت : واقعا جای تعجب دارد که دوباره همان مسیری را می‌رویم که پیشتر رفته‌ایم. این روزها همان‌ توصیفی که روزگاری احمدی‌نژاد درباره تحریم‌ها می‌گفت را می‌شنویم. ما نزدیک به ده سال است که سعی کرده‌ایم در ارتباط با آژانس و شورای امنیت اعتمادسازی کنیم و حالا یک برگشت عجیب به گذشته داریم. واقعا چرا؟ انگار تاریخ به روزهای اول دولت احمدی‌نژاد بازگشته است.

علی‌محمد نمازی فعال سیاسی اصلاح طلب در گفتگوی اختصاصی با جامعه خبری «بهارستان انلاین» ؛ با تاکید بر اینکه ما باید به فکر پایان تحریم‌ها باشیم نه اینکه چه کشوری در چه شرایطی حامی ما خواهد بود یا خیر ؛ گفت : امروز تحریم‌ها لطمات بسیاری به کشورمان وارد کرده است و حتما اگر تنش‌ها شدیدتر شود، تحریم‌ها هم شدت می‌یابد.

وی در پایان عنوان کرد : من دیگر برجام را منتفی‌شده می‌بینم زیرا با جمع‌شدن دوربین‌های آژانس عملا مسیر تنش آغاز شده و دیگر چندان امیدی به مذاکرات و احیای برجام نیست.

انتهای پیام/5249

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین