اگر بازهم متولد شوم فوتبالیست خواهم شد
اگر بازهم متولد شوم فوتبالیست خواهم شد
تنها کاری که در دوران کودکی انجام می‌دادم فوتبال بازی کردن بود. طبیعتاً فکر می‌کنم اگر بار‌ها به دنیا بیایم، باز هم ابتدا فوتبالیست می‌شوم.

بهارستان آنلاین – در سال های اخیر بسیاری از فوتبالیست ها بودند که روی به بازیگری آوردند. از علی انصاریان، علیرضا نیکبخت، آرش برهانی و … تا پژمان جمشیدی. اما این مورد آخر نه تنها در بازیگری موفق بود بلکه کار به جایی رسید که جمشیدی بازیگر را حتی موفق‌تر دوران فوتبالیستی او می‌دانند.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ در سال های اخیر بسیاری از فوتبالیست ها بودند که روی به بازیگری آوردند. از علی انصاریان، علیرضا نیکبخت، آرش برهانی و … تا پژمان جمشیدی. اما این مورد آخر نه تنها در بازیگری موفق بود بلکه کار به جایی رسید که جمشیدی بازیگر را حتی موفق‌تر دوران فوتبالیستی او می‌دانند.

پژمان جمشیدی که با سریال «پژمان» از شبکه سه کار بازیگری را آغاز کرد، در واقع راه یک صد ساله را در یک شب طی کرد و از همان جا به شهرت غیر قابل وصفی رسید. او اما متفاوت از سایر فوتبالیست‌ها، بازیگری را جدی گرفت و حتی با طی کردن دوره های بازیگری زیر نظر اساتید برجسته نشان داد که در این راه ثابت قدم است.

او حالا این روز‌ها با بازی در سریال زیرخاکی از شبکه یک میهمان خانه‌های ما ایرانی‌هاست و باز هم حضور موفق او باعث شده تا هواداران پژمان جمشیدی نقش متفاوتی را از او ببینند و سورپرایز شوند.

پژمان اما در گفت و گو با ایران ورزشی همچنان عقیده دارد اگر بازهم متولد شود فوتبالیست خواهد شد و مسیری که از ابتدا شروع کرده از دید خودش اصلا اشتباه نبوده است:« فوتبال برای زمانی است که دوران خوش زندگی‌ام بود و کنار خانواده بهترین روز‌ها را سپری می‌کردم. واقعیتش اصلاً یادم نمی‌آید چطور فوتبالیست شدم، چون تنها کاری که در دوران کودکی انجام می‌دادم فوتبال بازی کردن بود. طبیعتاً فکر می‌کنم اگر بار‌ها به دنیا بیایم، باز هم ابتدا فوتبالیست می‌شوم. چون این رشته علاقه دوران کودکی من است، روز‌هایی که دوران خوشی را پشت سر می‌گذاشتم و برای حضور در زمین لحظه‌شماری می‌کردم. آن روز‌ها را هیچوقت فراموش نمی‌کنم و همیشه در ذهن و خاطرم باقی می‌مانند.»

انتهای پیام/1243

  • منبع خبر : پارسینه