اگر لاریجانی اقدامی انجام ندهد، اعضا دیگر در جلسه کمیسیون اجتماعی حضور پیدا نخواهند کرد
اگر لاریجانی اقدامی انجام ندهد، اعضا دیگر در جلسه کمیسیون اجتماعی حضور پیدا نخواهند کرد
عزیزی دو بار میعاد صالحی را به دیوان محاسبات برده و به دنبال آن است که نظر دیوان را درباره حضور وی در صندوق بازنشستگی کل کشور تغییر دهد، اما این موضوع غیرممکن است،

بهارستان آنلاین – عضو کمیسیون اجتماعی مجلس ماجرای درگیری با رئیس این کمیسیون و شکایت از وی به هیئت نظارت را تشریح کرد.

به گزارش بهارستان آنلاین ، احمد بیگدلی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با اشاره به شکایت خود از عبدالرضا عزیزی رئیس این کمیسیون گفت: من به دلیل اظهارات و به کار بردن الفاظ رکیک توسط عزیزی در جلسه کمیسیون اجتماعی، از وی به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان شکایت کرده‌ام.

وی ادامه داد: در جلسه کمیسیون اجتماعی زمانی که بحث سوال من از شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره «میعاد صالحی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کل کشور» مطرح بود، عزیزی نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و مانند همیشه از کوره در رفت ، او حرف‌هایی را که در شأن اعضا به ویژه خانم‌های حاضر در کمیسیون نبود را بر زبان آورد.

بیگدلی تأکید کرد: عبدالرضا عزیزی در زمان مرتضوی هم تلاش کرد تا وی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور شود و اکنون هم خلاف نظر دیوان محاسبات، سازمان بازرسی و سازمان اداری استخدامی به دنبال لابی و لابی‌گری است تا صالحی را در صندوق بازنشستگی کشور نگه دارد.

نماینده مردم خدابنده تصریح کرد: عزیزی دو بار میعاد صالحی را به دیوان محاسبات برده و به دنبال آن است که نظر دیوان را درباره حضور وی در صندوق بازنشستگی کل کشور تغییر دهد، اما این موضوع غیرممکن است، لذا من به عزیزی ایراد گرفتم که شما به عنوان رئیس کمیسیون اجتماعی حق این کار را ندارد.

وی بیان کرد: بنده به وی در صحن کمیسیون تذکر دادم که درست است سوال از وزیر کار از سوی من مطرح شده، اما این تصمیم کمیسیون اجتماعی است و وی باید به عنوان رئیس از آن حمایت کند.

بیگدلی بیان کرد: اکنون حدود ۱۵ نفر از اعضای کمیسیون اجتماعی به دنبال برگزاری یک جلسه با لاریجانی رئیس مجلس درباره این موضوع هستند و اگر لاریجانی اقدامی انجام ندهد، اعضا دیگر در جلسه کمیسیون اجتماعی حضور پیدا نخواهند کرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان کرد: عبدالرضا عزیزی باید در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان پاسخگوی اظهارات و اقدامات خود باشد، اعضای کمیسیون تا زمانی که هیئت نظارت تصمیم گیری نهایی را انجام ندهد در جلسات این کمیسیون حضور نخواهند یافت.

انتهای پیام/411