اگر همه رعایت کنند ممکن است تعطیلی ده روزه باشد / ۳۰ میلیون نفرهر ماه کمک بلاغوض ۱۰۰ هزار تومانی می‌گیرند
اگر همه رعایت کنند ممکن است تعطیلی ده روزه باشد / ۳۰ میلیون نفرهر ماه کمک بلاغوض ۱۰۰ هزار تومانی می‌گیرند
تصویب شد برای حدود سی میلیون نفر ماهانه برای ۴ ماه تا پایان امسال در هر ماه ۱۰۰ هزار تومان بلاعوض بدهیم. برای ده میلیون خانواده یک وام یک میلیون تومانی در نظر گرفته شد

بهارستان آنلاین – رئیس جمهور روحانی گفت: برای تعطیلی هوشمند شهر ها تصمیم گرفتیم و هدف اصلی ما اینست که انتقال ویروس را کنترل و افراد مبتلا را سریعتر شناسایی کنیم و تردد وتجمع را کاهش دهیم.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ دکتر حسن روحانی رییس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: برای تعطیلی هوشمند شهر ها تصمیم گرفتیم و هدف اصلی ما اینست که انتقال ویروس را کنترل و افراد مبتلا را سریعتر شناسایی کنیم و تردد وتجمع را کاهش دهیم.

دکتر روحانی  افزود: اگر همگی مراعات کنیم ممکن است تعطیلات دوهفته‌ای به ده روز کاهش یابد.

رئیس جمهور  روحانی همچنین  درجلسه ستاد ملی مقابله با کرونا از پیشنهاد پایش مستمر بیماران کرونایی خبرداد و گفت: درجلسه امروز پیشنهاد شد همه افراد باید کارت ملی یا کارت شناسایی معتبر با کد ملی داشته باشند که فرد مبتلا وارد سیستم حمل ونقل و محل کار نشود و انشائلله این کار را دنبال خواهیم کرد.

رئیس جمهور روحانی در پایان گفت: امروز تصویب شد برای حدود سی میلیون نفر ماهانه برای ۴ ماه تا پایان امسال در هر ماه ۱۰۰ هزار تومان بلاعوض بدهیم. برای ده میلیون خانواده یک وام یک میلیون تومانی در نظر گرفته شد

انتهای پیام/۲۰۹۳