ایران به فضل الهی پیروز میدان خواهد بود/هیچ بن بستی هم در کشور نیست
ایران به فضل الهی پیروز میدان خواهد بود/هیچ بن بستی هم در کشور نیست
امام خامنه ای با بیان اینکه آمریکا مجبور به عقب نشینی در مقابل مقاومت ملت ایران خواهد شد ، افزودند : بنا نیست جنگی انجام بگیرد و انجام نخواهد گرفت ، آنها می دانند که این جنگ به صرفه شان نیست و اینکه در روزنامه یا فضای مجازی مسئله جنگ را مطرح می کنند، حرف بیخود و غلطی است.

بهارستان آنلاین – امام خامنه ای در دیدار شب گذشته خود با کارگزاران نظام با اشاره به نامه های اوباما و پاسخ به یکی از این نامه ها ، تاکید نمودند : اوباما که ظاهرش خیلی اتو کشیده تر از اینها بود یک نامه فدایت شوم برای ما نوشت و بنده بعد از مدتی جوابی به او دادم ، بلافاصله نامه دوم را نوشت ، می خواستم جواب بدهم که فتنه 88 پیش آمد و او با فراموش کردن همه آن حرف ها و ابراز ارادت ها ، با خوشحالی به حمایت و دفاع از فتنه و فتنه گرها شتافت .

به گزارش بهارستان آنلاین ، رهبر فرزانه انقلاب با بیان اینکه آمریکا مجبور به عقب نشینی در مقابل مقاومت ملت ایران خواهد شد ، افزودند : بنا نیست جنگی انجام بگیرد و انجام نخواهد گرفت ، چراکه ما ابتدا به ساکن هیچگاه دنبال جنگ نیستیم و آنها هم می دانند که جنگ به صرفشان نیست و اینکه در روزنامه یا فضای مجازی مسئله جنگ را مطرح می کنند، حرف بیخود و غلطی است.

امام خامنه ای با بیان اینکه مذاکره با آمریکا سم است ، خاطر نشان کردند : بعضی در داخل می گویند مذاکره چه عیبی دارد ؟ مذاکره سم است ، تا وقتی آمریکا این است که الان است و مذاکره با دولت کنونی امریکا سم مضاعف است . مذاکره یعنی معامله و دادوستد آما آنچه در نظر امریکاست ، نقاط قوت ماست .

معظم له درباره مذاکره درباره سلاح های دفاعی کشورمان تاکید نمودند : اینکه می گویند درباره سلاح دفاعی ما ، که چرا موشکی با فلان برد میسازید ؛ این برد را کم کنید که اگر شما را زدیم نتوانید پایگاه ما را بزنید و جواب بدهید ، خب معلوم است که هیچ ایرانی غیرتمند و با شعوری درباره نقاط قوت خود معامله نمی کند یا مثلا می گویند درباره عمق راهبردی تان در منطقه صحبت کنیم ؛ یعنی این را از دست بدهید .

امام خامنه ای با تاکید بر اینکه اصل مذاکره غلط است ، خاطر نشان کردند : اینها آدم های حسابی نیستند و به هیچ چیز پایبند نیستند ؛ البته هیچ کس در عقلای ما هم دنبال مذاکره نیست .

رهبر فرزانه انقلاب با اشاره به سخنان رئیس جمهور روحانی که بایستی مدیریت و برنامه ریزی بهتر شود ، تصریح نمودند : اینکه بایستی مدیریت و برنامه ریزی بهتر شود ، درست است ؛ باید بشود و بکنند دیگر بروند دنبال فعالیت جدی در این زمینه و را هم باز است.

امام خامنه ای با بیان اینکه امروز مسئله اقتصاد مشکل عمده است ، خاطرنشان نمودند : علت ان هم فشار بر معیشت طبقات ضعیف و حتی متوسط است . وقتی اقتصاد کشور دچار مشکل شد ، دشمن طمع می کند و اعتبار کشور هم کاهش پیدا می کند ؛ لذا باید به اقتصاد بطور جدی پرداخت و هیچ بن بستی هم در کشور نیست .

رهبر فرزانه انقلاب با اشاره به اینکه دشمنان برای ضربه به جمهوری اسلامی ، تحریم ها را زیاد کردند ؛ فرمودند : منتها مهم این است که جمهوری اسلامی فلز محکمی دارد . بعضی ناظرین جهانی هم این را می گویند که این تحریم ها هر جا بود تعقییرات مهمی اتفاق می افتاد ، لکن جمهوری اسلامی با تکیه به مردم و همت مسئولین استحکام دارد .

امام خامنه ای در پایان سخنانشان با تاکید بر اینکه رویارویی کنونی ، برخورد اراده هاست و چون ما اراده ای قوی تر داریم ، بهای مجازی مسئله جنگ را مطرح می کنند ، خاطر نشان نمودند : جمهوری اسلامی ایران به فضل الهی ، در پرتو ایستادگی ، هوشیاری و اراده ملت و مدیریت ها و تدابیر جدیدی که رئیس جمهور محترم اشاره کردند پیروز میدان خواهد بود و انشالله آینده خوبی در انتظار ملت ایران است .

انتهای پیام /147