امیدوارم بتوانم «کوچه ژاپنی‌ها» را حتی طی همین روزهای آینده کلید بزنم
امیدوارم بتوانم «کوچه ژاپنی‌ها» را حتی طی همین روزهای آینده کلید بزنم
قرارداد همکاری «کوچه ژاپنی‌ها» با عوامل پشت دوربین و بازیگران بسته شده اما باید دید همچنان تمایل به همکاری دارند یا خیر. این نیز به تصمیم شخصی خودشان بستگی دارد چون بالاخره برخی بازیگران در قرنطینه هستند.

بهارستان آنلاین – تهیه‌کننده فیلم «کوچه ژاپنی» گفت: قرارداد همکاری «کوچه ژاپنی‌ها» با عوامل و بازیگران بسته شده اما باید دید همچنان تمایل به همکاری دارند یا خیر. بالاخره شاید بازیگری که دستمزد خوبی می‌گیرد و نیاز مالی ندارد در این شرایط سلامتی‌اش را به خطر نیندازد.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ شرایط شیوع ویروس کرونا هرچند به وضعیت ثبات و متعادلی نرسیده است اما برخی فیلمسازان سراغ ادامه فعالیت خود رفته‌اند و نهایتا شرایط را برای عوامل و هنرمندان با رعایت دستورات بهداشتی و ایمنی تأمین می‌کنند تا جریان ساخت سریال و فیلم‌ها ادامه یاید.

در عین اینکه عمده سینماگران ترجیح می‌دهند تولیدات خود را منوط به بهبود شرایط، ادامه دهند یا کلید بزنند و اینگونه با حساسیت بیشتری فیلمسازی را دنبال می‌کنند.

«کوچه ژاپنی‌ها» تازه‌ترین فیلم امیرحسین ثقفی است که حتی قرار بود اواخر سال گذشته جلوی دوربین برود که با شیوع کرونا در کشور، عوامل به شکل خودخواسته پروژه را به حالت تعلیق درآوردند.

منتظر نشسته‌ایم بلکه اوضاع بهتر شود

علی‌اکبر ثقفی که تهیه‌کنندگی این فیلم را عهده‌دار است درباره روند ساخت آن بیان کرد: امیدوارم بتوانم «کوچه ژاپنی‌ها» را حتی طی همین روزهای آینده کلید بزنم و خب احتمالش وجود دارد اما باید با هماهنگی سازمان سینمایی ببینم چنین اتفاقی ممکن است یا خیر؟

هر فعالیت سینمایی به نظرم باید تابع دستورات و تأیید وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا قرار گیرد. بدون مجوز از سوی این مراکز تصمیم‌گیرنده نمی‌شود کاری کرد.

وی ادامه داد: هر فعالیت سینمایی به نظرم باید تابع دستورات و تأیید وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا قرار گیرد. بدون مجوز از سوی این مراکز تصمیم‌گیرنده نمی‌شود کاری کرد.

تهیه‌کننده «همه چیز برای فروش» تأکید کرد: قبل از شیوع کرونا «کوچه ژاپنی» برای شروع فیلمبرداری آماده بود اما به خاطر شیوع این ویروس آن را متوقف کردیم. الان هم منتظر نشسته‌ایم بلکه اوضاع بهتر شود.

بازیگری که دستمزد خوبی می‌گیرد سلامتی‌اش را به خطر نمی‌اندازد

وی ادامه داد: به هرحال اگر سینما راه بیفتد، تولید فیلم‌های سینمایی هم به طور موازی آغاز شود. هرچند که کنار هم قرار گرفتن گروهی از عوامل و بازیگران در لوکیشینی مثل خیابان سخت است و به این راحتی نمی‌توان سلامتی آنان را تضمین کرد. فیلمسازی در این وضعیت شوخی‌بردار نیست.

ثقفی با این حال گفت: قرارداد همکاری «کوچه ژاپنی‌ها» با عوامل پشت دوربین و بازیگران بسته شده اما بالاخره در آن حوادث غیرمترقبه و پیش‌بینی نشده را هم لحاظ کرده‌ایم. باید دید همچنان تمایل به همکاری دارند یا خیر. این نیز به تصمیم شخصی خودشان بستگی دارد چون بالاخره برخی بازیگران در قرنطینه هستند.

کنار هم قرار گرفتن گروهی از عوامل و بازیگران در لوکیشینی مثل خیابان سخت است و به این راحتی نمی‌توان سلامتی آنان را تضمین کرد. فیلمسازی در این وضعیت شوخی‌بردار نیست.

این تهیه‌کننده گفت: بازیگری که دستمزد خوبی می‌گیرد و نیاز مالی ندارد، در این شرایط سعی می‌کند سلامتی‌اش را به خطر نیندازد، در همان خانه بماند و فعلا کار نکند.

انتهای پیام /1221

  • منبع خبر : آنا