باید با مشارکت حداکثری شاهد شکل گیری مجلسی مقتدر باشیم
باید با مشارکت حداکثری شاهد شکل گیری مجلسی مقتدر باشیم
در مجلس یازدهم باید به هدف اصلی انتخابات و "انتخاب اصلح" برسیم و شاهد شکل گیری مجلسی مقتدر باشیم.

بهارستان آنلاین – لیلا یادگاری با بیان اینکه زنان به عنوان نیمی از نیروی فعال جامعه باید در عرصه های مختلف سیاسی و اقتصادی حضوری پررنگ تری داشته باشند ؛ گفت : زنان با اینکه نیمی از جامعه هشتاد میلیونی کشورمان را تشکیل می دهند به رغم تلاش های 40 ساله و افزایش توانمندی ها، سهم بسیار اندکی از سطوح مدیریت کلان کشور را در اختیار دارند.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ لیلا یادگاری کاندید تایید صلاحیت شده استان البرز در گفتگوی اختصاصی با بهارستان آنلاین با تاکید بر اینکه جایگاه امروز زنان با موقعیت و توانمندی های کنونی آنها در جامعه ما تناسبی ندارد؛ گفت : زنان امروز بخش بزرگی از جامعه فارغ التحصیلان دانشگاهی را تشکیل می دهند. امروز این گروه به خاطر گسترش آموزش عالی، افزایش آگاهی، مهارت و تخصص، از توانمندی های گسترده ای در حوزه های فردی و اجتماعی برخوردار شده است و متناسب با توانمندی هایش، ورود به عرصه کنشگری سیاسی را مطالبه می کنند.

کاندید یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان البرز ،  دست یابی به توسعه پایدار به عنوان انتخاب ناگریز کشورها را در مسیر رشد و پیشرفت، بدون حضور و مشارکت فعال زنان غیرممکن برشمرد و تصریح نمود : حضوز زنان در عرصه سیاست تقریباً نادیده گرفته شده‌اند و هیچ ارتباط معنادار و منطقی میان نرخ آموزش و حضور زنان در عرصه سیاست در کشور وجود ندارد. در عرصه اقتصادی هم وضعیت مشابهی را تجربه می‌کنیم، این در حالی است که شکاف اقتصادی بر شکاف سیاسی تأثیرگذار است.

این فعال سیاسی با تاکید بر اینکه اگر نهادسازی صورت بگیرد ، جامعه خود را با روند توسعه متوازن همراه خواهد کرد، افزود: اگر ساختار کمک نکند و نهادسازان و قانون نویسان مجریان خوبی نباشند، در مسیر حرکت دائم انقلاب دچارافت و خیزمی شویم و این هزینه و تاوان سنگینی بر جامعه تحمیل خواهد کرد.

کاندید یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان البرز گفت : مفهوم توسعه متوازن که مقدمه ضروری برای تحقق توسعه پایدار است به معنای استفاده از همه ظرفیت های استان است و زنان بخش مهم و محوری این ظرفیت هستند و خود نیز باید در این مسیر پیشگام باشند.

یادگاری با تاکید بر اینکه مردم درمدت باقیمانده تا دوم اسفند و روز رای گیری، گزینه ها را با دقت بررسی کنند و نیروهای متخصص و متعهد را شناسایی کنند؛ گفت : در مجلس یازدهم باید به هدف اصلی انتخابات و “انتخاب اصلح” برسیم و شاهد شکل گیری مجلسی مقتدر باشیم.

انتهای پیام /899