باید به مردم گفته شود دلیل عدم ثبت روز مقاومت مردم اندیمشک در تقویم ملی چیست؟
باید به مردم گفته شود دلیل عدم ثبت روز مقاومت مردم اندیمشک در تقویم ملی چیست؟
کوتاهی یا قصور احتمالی در این مسئله مهم پذیرفته شدنی نیست و مردم مظلوم اندیمشک روزگاری همه چیز برایشان آشکار خواهد شد.

پیمان سرپاس نوشت : عدم ثبت روز مقاومت مردم اندیمشک مطالبه به حق مردم این شهر است که تا کنون روی زمین مانده است و نمی‌شود زحمات صورت گرفته در این راستا را نادیده گرفت.

به گزارش بهارستان آنلاین متن کامل پیام دکتر پیمان سرپاس بدین شرح است:

اندیمشک ، شهر لاله های خونین است؛ شهری که مادرانش در چهارم آذرماه ۶۵ بر بالین خونین فرزندانشان بر پشت بام های شهر به سوگ نشستند.
اندیمشک در این روز مورد هجوم بی رحمانه ۵۴ فروند هواپیمای رژیم بعثی عراق قرار گرفت و در این بمباران هوایی ، ٣٠٠ تن از مردم بی گناه از جمله کودکان معصوم به شهادت رسیدند و ۵٠٠ تن مجروح شدند و اندیمشک به یکباره در آتش و خون شناور شد.
بعد از این حمله بی رحمانه ، مردم شهرستان مظلوم اندیمشک، مقاومتر از گذشته به پشتیبانی از رزمندگان ادامه دادند تا ۴ آذر شاهد مقاومت تاریخی آنان و سند رسوایی نظام سلطه جهانی و صدام ملعون باشد.
سی و شش سال از واقعه چهارم آذر ۶۵ میگذرد اما مردم اندیمشک هنوز مقاومتشان ثبت تاریخی نشده است ، چرا اندیمشک همواره مظلوم تر از سال ۶۵ باقی مانده است ؟ مسئولین شفاف به مردم اندیمشک بگویند دلیل عدم ثبت روز مقاومت مردم اندیمشک در تقویم ملی چیست؟ این یک مطالبه به حق مردم اندیمشک است باید به مردم گزارش داد دلیل اینکه هر ساله با یک مراسم مختصر این روز گرامی داشته می‌شود و ثبت تقویم ملی نمی‌شود چیست؟ این یک مطالبه به حق مردم اندیمشک است که تا کنون روی زمین مانده است نمی‌شود زحمات صورت گرفته در این راستا را نادیده گرفت اما کوتاهی یا قصور احتمالی در این مسئله مهم پذیرفته شدنی نیست و مردم مظلوم اندیمشک روزگاری همه چیز برایشان آشکار خواهد شد.

در پایان‌ باید گفت آنچه می‌ماند اندیمشک است و مردم ولایتمداری که همواره حول محور ولایت خواهند ماند و روزی خواهد رسید که مردم مظلوم و مقاوم اندیمشک ثبت تاریخی ۴ آذر ۶۵ در تقویم ملی را جشن خواهند گرفت. ان شاءالله

ومن الله التوفیق
فرزند اندیمشک
پیمان سرپاس
۳ آذر ۱۴۰۱

انتهای پیام/6199

 

انتهای پیام

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین