باید بگونه‌ای عمل کنیم که هیچ کشوری جرأت نداشته باشد به منافع ملی ما چپ نگاه کند
باید بگونه‌ای عمل کنیم که هیچ کشوری جرأت نداشته باشد به منافع ملی ما چپ نگاه کند
اقدام سپاه در بازپس‌گیری محموله نفتی و بازگرداندن آن به ایران اقدامی کاملاً ستودنی است.

بهارستان آنلاین – عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم گفت:‌ توصیه من منتقدان عملیات دریایی سپاه و باز پس گیری نفت ایران این است که برای خود، شأن قائل باشند و به جای حمایت از کشورشان از دشمن حمایت نکنند.

به گزارش«بهارستان آنلاین» ؛ دکتر منصور حقیقت‌پور نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم شورای اسلامی با اشاره به اظهار نظر برخی اصلاح‌طلبان در طرفداری از آمریکا در درگیری دریایی اخیر سپاه با آمریکایی‌ها گفت: کسانی که این طرفداری‌ها را از آمریکا می‌کنند همان‌هایی هستند که شعار «نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران» از حنجره آنان خارج می‌شد.

وی افزود: توصیه من به این افراد این است که برای خود شأن قائل باشند و به جای حمایت از کشورشان از دشمن حمایت نکنند و حق را به او ندهند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم اظهار داشت:  توقیف این کشتی نفتی و انتقال آن به ایران حق ما بود چرا که همانطور که گفتم هم آمریکا و هم کشتی که پیش از این به ایران خیانت کرده و با آمریکایی‌ها همدست شده بود و نفت ما را در اختیار آنها قرار داده بود و برای همگان باید درست عبرت شود.

دکتر حقیقت‌پور افزود:‌ چندی پیش این کشتی که مربوط به شرکت حمل و نقل دریایی است به ایران خیانت کرد و با همکاری با آمریکایی‌ها نفت ایران را به آمریکایی‌ها تحویل داد و آنها نفت ایران را به نفع خود به فروش رساندند و چند روز قبل پس از بارگیری نفت در این کشتی نفتی در فجیره امارات و حرکت آن در مسیر دریایی نیروی دریایی سپاه آن را متوقف و به آب‌های سرزمین ایران هدایت کرد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم اظهار داشت: این کار سپاه کاملا به جا و درست بود و شرکت حمل و نقل و کشتیرانی نه تنها باید کشتی‌اش متوقف شده و محموله‌اش تخلیه شود بلکه باید به ایران جریمه و غرامت هم بپردازد.

انتهای پیام/3926

  • منبع خبر : فارس