باید در زمینه خودرو فضا را رقابتی نماییم
باید در زمینه خودرو فضا را رقابتی نماییم
ما باید به فکر صادرات واقعی باشیم نه اینکه پراید تولید کنیم با همین کیفیت اما با قیمت پایین‌تر و با این کار بازار صادرات را راضی نگه‌داریم و بعد عنوان کنیم که صادرات داریم.

بهارستان آنلاین – نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست ما در مجلس یازدهم این است که فضا را در زمینه خودروسازی رقابتی کنیم و پس از آن به بازار جهانی بپردازیم.

به گزارش «بهارستان آنلاین» ؛ عزت‌الله اکبری تالار‌پشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 2 خودروساز حیاط‌خلوت همه دولت‌ها بودند، گفت: این 2 شرکت بر اساس استانداردهای یک بنگاه اقتصادی اداره نمی‌شوند که این مسئله باید اصلاح شود.

وی افزود: زمانی که ما حرف از تولید می‌زنیم باید ببینیم که مشتری ما کیست و سلیقه آن چیست؟ اما در حال حاضر سلیقه خودروساز حاکم است به شکلی که مردم بر اساس سلیقه خودروساز خودرو سوار می‌شوند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس بیان کرد: سیاست ما در مجلس یازدهم این است که فضا را رقابتی کنیم و پس از آن به بازار جهانی بپردازیم و نباید این‌گونه باشد که ما همیشه واردات خودرو داشته باشیم بلکه باید به فکر صادرات باشیم.

انتهای پیام/3832