بخاطر عملکرد ضعیف وزیر کشور،نامه استیضاح وی را امضا کردم
بخاطر عملکرد ضعیف وزیر کشور،نامه استیضاح وی را امضا کردم
ضعف مدیریت در استان‌ها دلیل امضاء استیضاح وزیر کشور است لازم است رئیس محترم مجلس استیضاح وزیر را پس از بررسی در کمیسیون اعلام وصول کند.
 

بهارستان آنلاین-سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از امضاکنندگان استیضاح وزیر کشور گفت:نامه استیضاح وزیر کشور اردیبهشت ماه و قبل از بخشنامه معاون‌سیاسی امضا شده است ضعف مدیریت در استان‌ها دلیل امضاء استیضاح وزیر کشور است.

احمدحسین فلاحی که از امضاکنندگان استیضاح وزیر کشور است، در گفت و گو با «بهارستان آنلاین» گفت: با توجه به ضعف عملکرد واضح مدیریت در استان‌ها خصوصاً استان همدان اواخر اردیبهشت ماه نامه استیضاح وزیر کشور را امضا کردم که قریب دوماه قبل از موضوع «بخشنامه معاون سیاسی وزیر» بوده و با این مسئله مرتبط نیست، لذا با توجه به وضعیت حاکم در استان که در نهایت مردم متضرر می‌شوند و عزمی برای تغییر شرایط دیده نمی‌شود، لازم است رئیس محترم مجلس استیضاح وزیر را پس از بررسی در کمیسیون اعلام وصول کند.

نماینده مردم شریف همدان و فامنین افزود: امضای استیضاح وزیر کشور به دلایل متعدد، مسائل مهم و کلان از جمله نحوه انتخاب، انتصاب و نظارت بر فعالیت مدیران ارشد دولت در استان ها و شهرهای کشور است و متاسفانه با جوسازی‌های رسانه‌ای، مطالبه از وی به موضوع بخشنامه اخیر معاون سیاسی وزیر کشور تقلیل یافت که امری نادرست است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین