بدلیل کاسب بودن اغلب دولتی ها اراده ای در دولت برای ساماندهی اقتصادی وجود ندارد
بدلیل کاسب بودن اغلب دولتی ها اراده ای در دولت برای ساماندهی اقتصادی وجود ندارد
هرچند تورم۲۰ درصدی سالیانه و حداقل ۴ برابری پایان دوره های ریاست جمهوری در کشور نهادینه شده است اما اغلب حاضرین در دولت در ساماندهی اوضاع اقتصادی به نفع مردم و در جهت منویات رهبر معظم انقلاب حرکت درستی را انجام نداده اند.

بهارستان آنلاین – دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی گفت : هرچند تورم۲۰ درصدی سالیانه و حداقل ۴ برابری پایان دوره های ریاست جمهوری در کشور نهادینه شده است اما اغلب حاضرین در دولت بدلایل مختلفی از قبیل منافع شخصی و گروهی در ساماندهی اوضاع اقتصادی به نفع مردم و در جهت منویات رهبر معظم انقلاب حرکت درستی را انجام نداده اند.

مهندس علی کیهانیان دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی و دبیرجمعیت آبادگران ایران اسلامی در گفتگوی اختصاصی با بهارستان آنلاین با بیان اینکه قطعی شدن ماندگاری روسای قوا تا پایان دوره خود و عدم برخورد مناسب در قبال ضعفها توسط دستگاههای نظارتی و از سوی دیگر تحت الشعاع قرار گرفتن مطالبه گری مردم با اختشاش و فتنه محیط را برای افسار گسیختگی مسئولین فراهم کرده است؛ گفت : جلوی ضرر هر زمانی در هر شرایطی گرفته شود منفعت است .

وی درباره عاقلانه بودن  رویکرد مجلس در طرح سوال از رئیس جمهور با توجه به شرایط جاری کشور گفت : تاکنون تعامل بین مجلس و دولت بصورت تبانی و رانت ظهور و بروز داشته اشت اگر مجلس یازدهم بخواهد تعامل کند باید در جهت اصلاح امور و قانونمند نمودن گردش اقتصادی و افزایش ظرفیتهای داخلی ، تخصیص مالیات بر ثروت انباشته نسبت با ایجاد توازن اقتصادی و جلوگیری از تشکیل تراستها و کارتلهای اقتصادی وسیاسی جلوگیری کند .

دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی با بیان اینکه دولت یازدهم و دوازدهم شاید توانست بدلیل وابستگی های اقامتی و منافع مشترک شخصی باجریان سلطه یک آرامشی از حیث برخی موارد دیپلماسی ایجاد کند؛ تاکید کرد : جریان سلطه خیالشان راحت بود با کسانی که در راس قوه مجریه قرار دارند و بعضا پیاده نظامهایی که در ارکان نظام طبق فرمایش رهبر معطم انقلاب ،سناریوی دکترین بازدارندگی ، نافرمانی مدنی ، جنگ اقتصادی با کاهش ارزش پول ملی به نفع ایشان رقم خواهد خورد.

کیهانیان در تحلیل خود از فضای مجلس در برخورد با  با رئیس دستگاه سیاست خارجی کشور گفت : در جنگ دیپلماسی دولت و مشخصا آقای ظریف کارنامه درخشانی نداشته و با فرافکنی در مقابل نمایندگان مجلس سعی در تبرئه نمودن خود داشت.

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان ری در ارزیابی خود از مجلس یازذهم در برخورد با  با مشکلات و پایبندی به شعارهای انتخاباتی خود ؛ گفت : آنچه که مسلم است با اراده مسئولین و مشخصا نمایندگان مردم که در راس امور هستند اوضاع کنونی قابل اصلاح و باز گشت ثبات به چرخه اقتصادی کشور است .

انتهای پیام /۱۴۵۵

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین