طرح رویداد یلدای قرمز موجب مشارکت بین صنوف و به تبع آن موجب رضایت مردم و جامعه می شود
طرح رویداد یلدای قرمز موجب مشارکت بین صنوف و به تبع آن موجب رضایت مردم و جامعه می شود
اجرای طرح یلدای قرمز   رویکرد بسیار ارزشمند فراکسیون اصناف مجلس در پیوند اتحادیه های صنفی با مردم کشور عزیزمان محسوب می شود.

جلسه اتاق اصناف تهران با حضوراعضای هیات رییسه اتاق اصناف، روسای صنوف ، نمایندگان فراکسیون اصناف واشتغال مجلس شورای اسلامی و رئیس پلیس اماکن تهران بزرگ در محل اتاق اصناف تهران برگزار شد.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ در ابتدای این جلسه که بمنظور هماهنگی کارگروه تخصصی فراکسیون اصناف واشتغال مجلس شورای اسلامی با روسای اصناف تهران برای برگزاری رویداد ” یلدای قرمز” با حضور اصحاب رسانه برگزارشد.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ رسول شجری، رئیس اتحادیه صنف کفاشان دست دوز در این جلسه با اعلام حمایت خود از طرح رویداد یلدای قرمز با بیان اینکه اصناف با همدلی در کنار هم در تشکلی به نام اتاق اصناف گرد آمده ایم، افزود: از ویژگی بارز این طرح می توان به تعامل اجتماعی آن اشاره کرد که موجب مشارکت بین صنوف و به تبع آن موجب رضایت مردم و جامعه می شود و بنابراین اجرای طرح یلدای قرمز رویکرد بسیار ارزشمند در کشور عزیزمان محسوب می شود و بنده از زحمات وافر برادر عزیز حمیدرضا یوسفی فر برای برگزاری چنین رویدادی در کشور کمال سپاس و تشکر را دارم.


رئیس اتحادیه صنف کفاشان دست دوز تهران با اشاره به وضعیت رکودی اقتصاد کشور اظهار داشت: اجاره بهاء و سایر هزینه های به شدت افزایش یافته است و کسبه در تامین آن با مشکل مواجه هستند. از سویی دیگر متاسفانه مالیات های بسیار سنگینی از اصناف گرفته می‌شود که این موضوع خود مهمترین مشکل اصناف در شرایط رکودی است و سبب تعطیلی بسیاری از واحدهای صنفی شده است.


وی در این نشست که با حضور نمایندگان مجلس در فراکسیون اصناف برگزار گردید خواستار حمایت مجلس شورای اسلامی از اصناف شد و تصریح نمود: تمام واحدهای صنفی معتقد به پرداخت مالیات بر درآمدهای واقعی خود هستند اما مالیات های سنگین و ناعادلانه کمر اصناف را خم کرده است.

 

انتهای پیام/6318

 

 

 

 

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین